Īlons Masks piekritis sarunai ar Džeku Dorsiju par bitkoiniem

FOTO: pixabay.com

ASV elektromobiļu ražošanas uzņēmuma "Tesla Motors" un kosmisko tehnoloģiju kompānijas "SpaceX" dibinātājs Īlons Masks piekritis sarunai ar “Twitter” izpilddirektoru Džeku Dorsiju, lai diskutētu par un ap bitkoiniem.

Īlons Masks sociālo tīklu vietnē “Twitter” nav slēpis savu atbalstu kriptovalūtām, it īpaši “Dogecoin”, kam jau atrasta vieta finanšu sistēmā uz Marsa. Maska uzmanību izpelnījās arī “Bitcoin”, ko “Tesla” iegādājās par 1,5 miljardiem USD un pat kādu brīdi piedāvāja ar šo kriptovalūtu norēķināties par automašīnām.

Arī "Twitter" vadītājs Džeks Dorsijs ir vērīgs uz bitkoinu nākotnes iespējām un izaicinājumiem, tamdēļ izmantojis izdevību kā diskusijas biedru uzaicināt "Tesla" dibinātāju.

FOTO: twitter

Pēc apstiprinošas atbildes saņemšanas gaidāms, ka abi uzstāsies 21. jūlijā tiešsaistes pasākumā “The ₿ Word”. Šis pasākums paredzēts, lai primāri izglītotu institucionālos investorus par ieguldījumiem ar “Bitcoin”, kā arī kliedētu vispārpieņemtos negatīvos uzskatus par šo kriptovalūtu. Pasākumu rīko Kripto padome inovācijām, vienkopus aicinot galvenos nozares dalībniekus.

Bez Īlona Maska un Džeka Dorsija pasākumā piedalīsies arī “ARK Investment Management” vadītāja Ketija Vuda (Cathie Wood), “Blockstream” dibinātājs Ādams Beks (Adam Back), bezpeļņas organizācijas “Brink”, kas koncentrējas uz “Bitcoin” attīstības virzību, direktors Džons Ņūberijs (John Newbery) un citas kriptopasaulē zināmas personas.

Uz augšu
Back