Šlesers sestdien plāno organizēt kārtējo protesta akciju

Mītiņš pret obligāto "Covid-19" vakcināciju. FOTO: Edijs Pālens/LETA

Partijas "Latvija pirmajā vietā" līderis Ainārs Šlesers sestdien, 2.oktobrī, plāno organizēt kārtējo protesta akciju, noskaidroja aģentūra LETA.

Rīgas domē apstiprināja, ka kāda privātpersona pašvaldībā pieteikusi gājienu no "Laimas" pulksteņa līdz Brīvības piemineklim. Pasākuma ilgums plānots no plkst.13 līdz 15.

Pasākumā plānoto dalībnieku skaits iesniegumā pašvaldībai norādīts patlaban maksimāli atļautais - 50 cilvēki.

Patlaban pašvaldības vērtē, vai šo pasākumu atļaut.

Šlesers, aicinot uz pasākumu 2.oktobrī, sociālajā tīklā "facebook" ierakstījis, ka premjers Krišjānis Kariņš (JV) esot paziņojis par obligātas vakcinācijas ieviešanu. "Sāks ar skolotājiem, mediķiem un sociālo dienestu darbiniekiem. Ja tauta to norīs, tad sekos citas profesijas," apgalvoja Šlesers.

Jau ziņots, ka 18.septembrī Šlesers izsludināja pasākumu par brīvprātīgu vakcināciju Rīgā, 11.novembra krastmalā. Tajā bija sapulcējušies vairāk nekā 1000 cilvēku un policija ir konstatējusi vairākus epidemioloģiskās drošības un sabiedriskās kārtības pārkāpumus.

Foto: Šlesera rīkotā protesta akcija 11. novembra krastmalā

Personas pēc pasākuma Krastmalā devās gājienā uz Brīvības pieminekli, kur kopumā maksimālais cilvēku skaists bija līdz 500, bet drīz vien šīs personas pakāpeniski izklīda, iepriekš norādīja VP.

Uz augšu
Back