Izraujies no ikdienas ar kādu no šiem desmit lētajiem lidojumiem

Raksta turpinājums
1 / 11
Nākamais
Ceļojumu galamērķi FOTO: unsplash.com

Rudens sezonā pēc piedzīvotas karstās un saulainās vasaras tā vien gribas paildzināt brīvdienu sajūtu. Tādas iespējas ir, pie tam tas nemaz nav dārgi! Pandēmijas laikā, kad ceļošanas ierobežojumi joprojām ir aktuāli visur, pasaulē, līdz ar tūristu plūsmas samazināšanos ir iespēja tikt pie lētākām biļetēm. Esam jums apkopojuši desmit košus un savdabīgus ceļojumu galamērķus, kurus sasniegsit no Rīgas, lidojot "pa tiešo", lasīt, bez nogurdinošas pārsēšanās un nīkšanas lidostās.

Klasiskie galamērķi, protams, ir romantiskā Parīze, krāsainā Venēcija un majestātiskā Roma. Jau kādu laiku no Rīgas lēti iespējams aizlidot arī uz Vīni un tūristu acs nepieradināto Ukrainas seno pilsētu Ļvovu, svarīgu Austroungārijas vēsturisko centru.

Savs prieks tiks arī tālāku eksotisko maršrutu cienītājiem. Dienvidu Itālijas pērle Palermo sola bagātīgas maltītes un gleznainu piekrasti sicīliešu mafijas stilā, savrupā norvēģu "rūķu" pilsētiņa Trondheima ir zināma ar savu ziemeļnieciski skaisto dabu.

Malta un Malaga būs tieši laikā rosīgiem tūristiem, kuri novērtē gan kultūras "pērles", gan labus vīnus un ekscentrisku ielu mākslu.

Raksta turpinājums
1 / 11
Nākamais
Uz augšu
Back