ReTV: "Zini savas tiesības!" Viss, kas jāzina par senlietu glabāšanu un ieguvi

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānšāviņš

Kanāls ReTV piedāvā jaunu raidījumu ciklu "Zini savas tiesības!", kura ietvaros norisināsies virkne diskusiju ar mērķi sniegt noderīgu informāciju par dažādās tiesību jomās pastāvošām indivīda likumīgajām tiesībām, pienākumiem un to piemērošanu ikdienas dzīvē.

Visā pasaulē, tostarp arī Latvijā kultūras vērtību sargiem aktuāla rūpe ir nelikumīgu kultūras priekšmetu aprites novēršana. Nesenās izmaiņās tiesiskajā regulējumā precizē aizsargājamo kultūras vērtību definīcijas, kā arī nosaka kriminālatbildību par tādām nelikumīgām darbībām, par kurām līdz šim tā nebija paredzēta.

Ar raidījuma viesiem Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes Kultūras priekšmetu aprites daļas vadītāju Jāni Asari un Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes 2. nodaļas priekšnieku Māri Priednieku diskutēsim par situāciju Latvijā – nelegālo kultūras priekšmetu apriti, arheoloģisko senvietu postīšanu, atļautajām darbībām ar senlietām un vai metāldetektoru lietošana ir likumīga.

Tiesībpratībā izglītojošā desmit raidījumu cikla "Zini savas tiesības" mērķis ir sniegt noderīgu informāciju par dažādās tiesību jomās pastāvošām indivīda likumīgajām tiesībām, pienākumiem un to piemērošanu ikdienas dzīvē.

MAF logo
MAF logo Foto: MAF

„Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem”. “Par raidījuma "Zini savas tiesības" saturu atbild SIA "VIDZEMES TELEVĪZIJA".

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu