Par Latvijas labāko kasieri atzīta Viktorija Kļušina

Ilustratīvs foto. FOTO: www.freepik.com

Rīgā ceturtdien aizvadīts Latvijas kasieru čempionāts, kurā noskaidroti labākie kasieri, pirmās vietas ieguvēja ir Viktorija Kļušina no veikala "Cash&Carry" Rīgā, pavēstīja Latvijas Tirgotāju asociācijā (LTA).

Čempionāta dalībnieki bija tirdzniecības uzņēmuma pārdevēju, pārdevēju-kasieru un kasieru komandas trīs dalībnieku sastāvā, kas dienas garumā žūrijai demonstrēja savas prasmes un zināšanas.

Dalībnieki sacentās piecos konkursos - "apsveikums" (stāsts par uzņēmumu un komandu), "pirkuma reģistrācija" (preču apstrādes ātrums un kvalitāte, strādājot ar kases sistēmu), "kontakts ar pircēju" (dialogs par neikdienišķām, kuriozām, konflikta situācijām, kas sastopamas kasieru darbā), "naudas skaitīšana" (naudas apstrādes ātrums) un "likumdošanas pārzināšana" (tests par normatīvu prasībām patērētāju tiesību, preču kustības uzskaites, darba un epidemioloģisko drošības jomā).

Pirmo vietu kopvērtējumā ieguva Viktorija Kļušina no veikala "Cash&Carry" Rīgā, otro - Annija Veinberga no "top!" veikala Liepājā, bet trešo - Henisa Veidemane no veikala "top!" Grobiņā.

Čempionāta uzvarētājiem izmaksātas naudas prēmijas no Ivara Strautiņa vārdā nosaukta speciāla balvu fonda - 50 līdz 300 eiro apmērā.

Čempionātu organizēja LTA sadarbībā ar AS "LPB".

Uz augšu
Back