Sv, 4.06.2023.

Mamikinam uzteikts darbs Valsts darba inspekcijā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 68
Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins
Eiropas Parlamenta deputāts Andrejs Mamikins Foto: Ieva Leiniša/LETA

Pēc labklājības ministra Gata Eglīša (JKP) iesaistes Valsts darba inspekcijas (VDI) direktors Renārs Lūsis pārbaudes laikā uzteicis darbu bijušajam eiroparlamentārietim Andrejam Mamikinam, kurš VDI bija kļuvis par stratēģiskās komunikācijas vadītāju.

Kā sociālajos tīklos paziņojis labklājības ministrs, šāds solis bijis nepieciešams, jo Mamikina aktivitātes sociālajos tīklos "nav savienojamas ar valsts pārvaldes vērtībām un ētikas pamatprincipiem".

Kā iepriekš ziņoja Latvijas Televīzija, Mamikins paralēli darbam VDI "YouTube" uztur kanālu "Mamikins.tv", kurā tiek atbalstīta dezinformācija un veidotas intervijas ar, piemēram, bijušo Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas feldšeri Marinu Kornatovsku, kuru iepriekš saistībā ar viltus ziņām par Covid-19 aizturēja Valsts policija.

Jautāts, vai kanāla saturs nav pretrunā ar VDI vērtībām un ētikas kodeksu, Mamikins atbildējis, ka pilda un pildīs viņam saistošos Ētikas kodeksa noteikumus. Savukārt VDI vadītājs Renārs Lūsis tika atzinis, ka par darbinieka "YouTube" kanālu ir informēts, taču viņš nodalot to, kas Mamikins ir kā personība un ko viņš dara kā Valsts darba inspekcijas darbinieks, jo tās esot divas dažādas lietas.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 68

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu