Elizabete II šo nakti aizvadījusi slimnīcā

Lielbritānijas karaliene Elizabete II FOTO: SIPA/Scanpix

Lielbritānijas karaliene Elizabete II ir pavadījusi nakti slimnīcā, kur viņai veiktas medicīniskas pārbaudes pēc tam, kad viņa medicīnisku apsvērumu dēļ atcēla plānoto braucienu uz Ziemeļīriju, ceturtdien paziņoja Bekingemas pils.

"Pēc mediķu padoma nākamās pāris dienas atpūsties karaliene trešdienas pēcpusdienā ieradās slimnīcā uz dažām provizoriskām izmeklēšanām, šodien (ceturtdien) agrā pēcpusdienā atgriezās Vindzoras pilī un vēl arvien jūtas labi," teikts paziņojumā.

Lielbritānijas ziņu aģentūra "Press Association" (PA) vēstīja, ka par karalienes došanos uz slimnīcu trešdien nebija ziņots tāpēc, ka bija gaidāma īsa uzturēšanās tur, un arī lai aizsargātu 95 gadus vecās karalienes privātumu.

Karaliene pavadīja nakti slimnīcā "praktisku iemeslu" dēļ, piebilda PA.

Bekingemas pils par karalienes uzturēšanos slimnīcā paziņoja pēc tam, kad par to bija ziņojis tabloīds "The Sun". Tas ziņoja, ka karaliene nolēmusi pa nakti palikt privātajā Karaļa Edvarda VII slimnīcā Londonas centrā, jo bijis pārāk vēls 42 kilometru braucienam atpakaļ uz Vindzoras pili.

Šī ekskluzīvā slimnīca ir pazīstama ar karaliskās ģimenes locekļu ārstēšanu. Karaliene tur ārstējusies arī iepriekš, tai skaitā 2013.gadā gastroenterīta dēļ, kad viņa arī palika tur uz vienu nakti.

2003.gadā ķirurgi šajā slimnīcā karalienei izoperēja nelielus izaugumus uz sejas un operēja celi, bet 1982.gadā viņai tika izrauts gudrības zobs.

Uz augšu
Back