Diezgan šokējoši! Lūk, ko bērni ēd skolas pusdienās Ņujorkā

FOTO: Facebook / Chris Vangellow

Tēva publicētais ieraksts Facebook par sava dēla pusdienām vienā no Ņujorkas centrālajām pamatskolām šokējis sabiedrību.

Kristofers Vangellovs sociālajos tīklos kopīgojis vairākus foto, kuros redzamas dēla skolas pusdienas. Maigi teikts, ka šie foto šokē, ko nākas ēst augošam organismam. 

Vienā fotogrāfijā redzami daži vistas nageti, saujiņa salipušu rīsu un burkāni, bet citā picas šķēle un 3 apelsīnu daiviņas. Vēl kāds pusdienu foto atklāj omleti, tomātu mērci un baltmaizes doniņu.

FOTO: Facebook / Chris Vangellow

"Bērni sūdzējās par pārtikas daudzumu, ko viņi saņem pusdienās," "The Independent" stāsta Vangellovs." Tas esot palicis aizvien mazāks un mazāks. Man bija interese, cik tas patiesībā ir slikti, tāpēc es teicu: "Uzņemiet dažas fotogrāfijas."

"Šodien es saņēmu šo fotoattēlu. Tas tiešām ir smieklīgi. Nevajag uzrunāt mani ar muļķībām "jūs saņemat to, par ko maksājat" vai arī "vienkārši dodiet viņiem līdzi papildu pārtiku", "pagājušajā nedēļā publicētajā ierakstā sacīja Vangellovs. “Problēma ir tā, ka ne visas ģimenes to var izdarīt. Mēs nedzīvojam ļoti bagātā rajonā. Dažiem bērniem mājās nav ko ēst, un ar skolas pusdienām viņiem ir jāizdzīvo."

FOTO: Facebook / Chris Vangellow

"Tas nav pietiekami barojošs ēdiens, tas nav pietiekami sātīgs," Vangellova kungs teica "The Independent". "Īpaši tiem, kuri ir sportisti, ar šo viņi nespēs izturēt basketbola spēli."

Vangellova kunga dēls, kuram tiek dotas šādas bezmaksas skolas pusdienas, ir 16 gadus vecs.

Uz augšu
Back