Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Atzīšanās ⟩ Slavenības, kuras ir darījušas TO debesīs

No arhīva
Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: SIPA/Scanpix

Sekss lidmašīnā, protams, nav piedienīgs un pat atļauts, tomēr starp pasaules zvaigznēm ir daži drosmīgie, kuri ir riskējuši iegūt šo trofeju - seksa pieredzi lidmašīnā. 

Modele Krisija Teigana un mūziķis Džons Ledžends

"Mēs bijām ceļā uz Taizemi pie maniem vecākiem. Toreiz lidojām pirmajā klasē. Abi bijām zem vienas segas, un tas notika dabiski. Bet tāpat šis sekss man ir kā sava veida trofeja!" žurnālam "Cosmopolitan" stāsta modele Krisija Teigana. 

Foto: Reueters/Scanpix

Modele Miranda Kerra

Kad žurnāls "GQ" populārajai modelei uzdeva nekaunīgi tiešu jautājumu - vai tu esi TO darījusi gaisā, viņa atbildēja: "Kaut ko līdzīgu. Bet jā, man ir bijis orgasms augstu gaisā. Vienai. Un arī pēc tam divatā..."

Foto: Reueters/Scanpix

 Aktieris Laiems Nīlsens

"Jap," piekrītoši uz šo jautājumu atbildēja augumā garais aktieris, kurš pēc izskata rada ļoti kautrīga vīrieša iespaidu. "Tas bija gan sen, bet atceros, ka tas bija "Lufthansa" reiss."

Foto: Reueters/Scanpix

Modele Kara Delavinja

"Man ir bijis sekss lidmašīnās bieži, bet gandrīz vienmēr esmu tikusi pieķerta. Nav viegli TO izdarīt slepus tā, lai neviens neredz," modele atzīst izdevumā "Love Magazine"."Reiz uz mums tā skatījās kāds vīrietis, ka es palūdzu stjuartei pateikt, lai tā nelūr uz mums. Laikam viņš ko bija redzējis neilgi pirms tam..."

Foto: SIPA/Scanpix

Realitātes zvaigzne Kima Kardašajana

Neslēpj, ka arī mīlējusies lidmašīnā, bet, saglabājot savu "kārtīgās meitenes" tēlu, uzsver, ka tikai savā privātajā reisā, kad apkārt nav bijis pilnīgi neviena. 

Foto: SIPA/Scanpix

Popdīva Dženeta Džeksone

Modeles Tairas Benksas sarunu šovā Dženeta Džeksone reiz pavisam atklāti pastāstīja, ka trakākā vieta, kur viņa ir mīlējusies, ir bijusi lidmašīna. Kad Taira jautājusi, vai tas bijis tualetē, Džeksone papurināja galvu: "Nē, tas bija manā sēdvietā!"

Foto: Reuters/ScanPix

Aktrise Gvineta Paltrova

Aktrise par šo faktu nav skaidri izteikusies, ar ko un kur, bet, kad reiz viņai ēterā tika jautāts, vai piebiedrojas šim "par seksu debesīs" pulciņam, Gvineta piekrītoši pamāja ar galvu.

Foto: AFP/SCANPIX

Aktieris Džons Travolta

Džons Travolta prot vadīt lidmašīnu arī pats, tāpēc paliek neskaidrs jautājums, kā viņš to spējis apvienot ar citu nodarbi?

Foto: SIPA/Scanpix
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu