“Lidl” uzsāk divu jaunu veikalu celtniecību Bieriņos un Salaspilī

FOTO: publicitātes

Mazumtirgotājs SIA “Lidl Latvija” martā sāk divu jaunu veikala ēku celtniecību - jaunie veikali būs Salaspilī, Skolas ielā 4A un Rīgā, Tēriņu ielā 64, portālu TVNET informēja uzņēmuma pārstāvis Ingars Rudzītis.

Plānots, ka abi jaunie “Lidl” veikali savas durvis klientiem vērs 2023. gadā.

Topošā “Lidl” veikala ēka Salaspilī, Skolas ielā 4A, būs gandrīz 2300 kvadrātmetrus liela, ar vairāk nekā 1400 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli. Veikala tuvākās apkārtnes apzaļumošanai “Lidl” plāno iestādīt gandrīz 600 košumkrūmus un koku lielstādus. Savukārt klientu ērtībai šeit tiks izveidota stāvvieta 147 automašīnām.

Veikala tiešā apkārtnē tiks uzlabota satiksmes drošība – izbūvējot paaugstinātas gājēju pārejas, tiks palēnināta satiksmes plūsma. Tāpat tiks izveidots jauns un moderns ielu apgaismojums. “Lidl” veikala ēkas un apkārtējās teritorijas labiekārtošanas projektu izstrādājis SIA “DUAL Arhitekti”, bet būvniecības darbus veic SIA “Jēkabpils PMK”.

Savukārt jaunā “Lidl” veikala ēka Bieriņos būs gandrīz 2200 kvadrātmetrus liela ar gandrīz 1400 kvadrātmetrus plašu tirdzniecības zāli. Veikala tuvākās teritorijas apzaļumošanai “Lidl” plāno iestādīt ap 800 košumkrūmus un koku lielstādus. Klientu ērtībai tiks izveidota arī plaša stāvvieta 135 automašīnām. Veikala ēkas un apkārtējās teritorijas projektu izstrādāja SIA “Diānas Zalānes projektu birojs”, savukārt būvniecības darbus veiks SIA “Aimasa”.

“Bieriņi un netālā Mārupe ir vieni no lielākajiem privātās apbūves rajoniem Rīgā. Tie ir pelnījuši savu “Lidl” veikalu, kas noteikti dos iespējas daudziem šejienes iedzīvotājiem iegādāties mūsu izdevīgās un augstas kvalitātes preces daudz ērtāk un tuvāk savām mājām,” norāda  Rudzītis.

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl” kā daļa no Nekarzulmā (Vācijā) bāzētās “Schwarz Group” ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem Vācijā un Eiropā. Ar aptuveni 11 550 veikaliem un vairāk nekā 200 loģistikas centriem "Lidl" pašlaik strādā 31 valstī, kā arī ir pārstāvēts Āzijā. "Lidl" pašlaik strādā vairāk par 341 000 darbinieku.

Globāli strādājošās “Schwarz Group” apgrozījums 2020. finanšu gadā sasniedza 125,3 miljardus eiro.

SIA “Lidl Latvija” izveidots 2018. gada februārī.

Uz augšu
Back