Skip to footer
Šodienas redaktors:
Māris Kūrēns
Iesūti ziņu!

Somijā aizliedz iebraukt Krievijas un Baltkrievijas kravas auto

Raksta foto

Saskaņā ar jaunajām Eiropas Savienības (ES) sankcijām, kas apstiprinātas, reaģējot uz Krievijas agresiju pret Ukrainu, Somija no sestdienas liedz valstī iebraukt visiem kravas transportlīdzekļiem ar Krievijas un Baltkrievijas numurzīmēm, atsaucoties uz muitas Likuma izpildes departamenta direktoru, ziņo Somijas sabiedriskā raidorganizācija YLE.

Visi kravas auto ar Krievijas un Baltkrievijas numurzīmēm tiks apturēti un sūtīti atpakaļ. Tas attiecas uz kravas automašīnām un pat uz furgoniem, ja tajos būs muitojamas komerckravas, sacīja amatpersona.

No sestdienas saskaņā ar ES apstiprinātajām sankcijām iebraukšana Krievijas un Baltkrievijas kravas automašīnām liegta visā bloka teritorijā, bet tur jau esošajiem spēkratiem ES jāatstāj līdz 16.aprīlim.

Komentāri
Aktuālais šodien
Svarīgākais
Uz augšu