Pk, 19.08.2022.

Ilze Grase-Ķibilde: es ļāvu savā dzīvē atkal ienākt mīlestībai. Tā bija mana izvēle!

Forums "Līdere"
Egoiste
Ilze Grase-Ķibilde: es ļāvu savā dzīvē atkal ienākt mīlestībai. Tā bija mana izvēle!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Forums "Līdere 2021" lektori
Forums "Līdere 2021" lektori Foto: Publicitātes foto

"Moller Baltic Import" izpilddirektore Ilze Grase Ķibilde forumā "Līdere 2021" akcentē nepieciešamību zināt savu mīļoto cilvēku sapņus - viņa zināja sava vīra Mārtiņa sapni, tāpēc tagad kopā ar abu dēliem viņa var turpināt projektu “Atslēgas”.

Ilze savu lekciju iesāk ar jautājumu auditorijai, vai jūs zināt sava mīļākā cilvēka sapņus? "Es zināju, un tas man palīdzēja turpināt šo sapni. Strādāt pie šī sapņa pagājušajā gadā un arī tagad. Un to es daru, jo mana mīļotā cilvēka vairs nav..."

Ilze auto biznesā strādā jau 20 gadus, kas pašai neticas, jo laiks paskrējis ļoti ātri. "Bērnībā es skatījos "Auto ziņas", jā, dīvaina izvēle mazai meitenei, un mammai teicu, ka es ļoti gribētu nopirkt jaunu mašīnu pati par savu naudu. Un mērķtiecīgums ir mana sapņa atslēga. Un vispār mana dzīve vienmēr ir bijusi kā perfekts sapnis.

Es esmu bijusi laimīga, arī karjerā - ļoti veiksmīga. Es vienmēr esmu ticējusi, ka mēs paši ietekmējam mūsu dzīves gājumu un mums vienmēr ir izvēle. 

Paralēli jaunam auto es vienmēr vēlējos dzīvot ārzemēs un es padzīvoju sešus gadus Tallinā un pēc tam vācu valodu mācījos, dzīvojot Vācijā. Satiku fantastiskus cilvēkus. Un atkal tā bija daļa no mana sapņa, kas realizējās. 

Vēl viena daļa sapņa bija mana ģimene. Biju iedomājusies perfektu vīru un divus bērnus. Vēlams meitu un dēlu. Un man ir - gan dēls, gan meitiņa, kura raud tikai tad, kad nokrīt. Viņa ir eņģelis. Un arī šeit mans sapnis piepildījās. 

Foto: Publicitātes foto

Es vēlētos jūs lūgt aizvērt acis, lai saskatītu tumsu, jo pēkšņi manā dzīvē izslēdzās gaisma. Tas sapnis, ko es tikko aprakstīju, pārvērtās par murgu. Atceros 2019. gada 26. oktobra rītu, kad es pirmo un pēdējo reizi mūžā sajutu, kā tas ir fiziski, ka tev ir aukstas kājas. Mēs bijām aizbraukuši nedēļas nogalē uz romantisku vīkendu bez bērniem. Un tur es sēdēju lobijā.

Man pretī nāca divas simpātiskas un ļoti laipnas māsiņas ar totāli sastingušām sejām. Viņas nāca, lai paziņotu man, ka viņas darīja visu, bet mana vīra vairs nav...

Tas bija kā filmā, seriālā, kad tu redzi dakteri, kurš iet pretī ģimenei, un tu zini, ko viņš teiks. Bet es... jā, un tā tas arī bija. Mana labākā draudzene, mans eņģelis Laura pilnīgi nesaskaņoti bija tajā pašā valstī. Viņa atbrauca, satvēra manu roku un teica: tagad tu neatteiksies ne no kā!

Ne no rūpēm, ko tev piedāvā cilvēki apkārt, ne no laba vārda, ne no finansiāla atbalsta. Un ticiet man, kura vienmēr var visu pati, tas bija ļoti nepierasti un tas nebija viegli. 

Šis zibens manā sapnī izmainīja mani, manus bērnus un ļoti daudz mīļus cilvēkus man apkārt. Un tad vienā dienā pēc kārtējās 24 stundu raudāšanas, es sapratu, ka tā izvēle ir mana..."

Foto: Publicitātes foto

"Viss, kas notiks tālāk ar mani. Viss, kas notiks tālāk ar maniem bērniem, ir mana izvēle. Es varu palikt guļus. Tas bija visērtāk. Bet es varu censties celties. Mans cits eņģelis Agnese teica: soli pa solim un dienu no dienas. Un viņa man to atkārtoja katru dienu. Un pretēji savam biznesa raksturam es nenoliku sev definētus mērķus, bet ļāvu tam visam ritēt nedaudz lēnāk un ļāvu sev lēnāk atgriezties dzīvē..."

"Un tad diezgan negaidīti es satiku cilvēku, kurš man šobrīd palīdz dzīvot. Viņa ienākšana manā ģimenē un tā mīlestība.. bija acīm pamanāma man, un es ļāvos.

Reiz, kad bijām atgūlušies pļavā, viņš teica: baudi mirkli, mīļā, laika nav! Es esmu vēl tikai gara ceļa sākumā, bet es zinu vienu - es esmu izvēlējusies ļauties un paļauties.

Pielaist atbalstu tuvāk kā nekad. Esmu izvēlējusies ļauties mieram un klusumam. Un, kas pats svarīgākais, ļāvu savā dzīvē ienākt atkal mīlestībai un ļaujos būt mīlēta. Mums vienmēr ir izvēle..."

Vairāk emocionālo stāstu skaties video!

Kamēr gaidām iedvesmas forumu "Līdere 2022",  "Egoiste" piedāvās divas reizes nedēļā no jauna noklausīties pēdējā foruma lektorus.

Vairāk par 2022. gada forumu "Līdere" lasi šeit.

Seko un iedvesmojies!

Foto: "Līdere 2021" 

Foto: "Līdere 2020"

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu