Pk, 19.08.2022.

Ja viņš kritizē tavu celulītu, vaina ir viņā! Ko vīrieši redz un neredz...

Egoiste
Ja viņš kritizē tavu celulītu, vaina ir viņā! Ko vīrieši redz un neredz...
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: shutterstock.com

Vīrietis gultā izklājas kā jūras zvaigzne, ne mirkli neprātojot, vai viņš šajā pozā ir pietiekami pievilcīgs, bet sieviete pat intīmās tuvības laikā domā, kā viņa izskatās: vēders jāierauj, kāja jānovieto glītāk. Tomēr seksologiem ir labas ziņas: vīrieši sievietes redz vismaz trīs reizes skaistākas nekā viņas pašas sevi.

Normālam, veselīgam vīrietim sievietes apaļumi un celulīts, ar ko viņa tik izmisīgi cīnās, patīk un izraisa iekāri. Tas tāpēc, ka

apaļumi uz vēdera, gurniem un augšstilbiem liecina par labu reproduktīvo veselību, jo tauku zonas nav nekādas problēmzonas!

Ar tām daba sievieti apveltījusi, lai tiktu pasargātas olnīcas, olšūnas, dzemde un gaidāmais mazulis, atklāj Maskavas treniņu centra SEX.RF speciālisti.

To, ka apaļīgs vēders un masīvi gurni ir neglīti, mums iegalvojuši mārketinga speciālisti, cenšoties pārdot mākslīgu tievumu, ko normāla sieviete nemaz nevar sasniegt. Nemaz jau nerunājot par to, ka iekritis vēders, kā stabi tievas kājas un šauri gurni par sievietes reproduktīvo veselību neliecina.

Savukārt, ja vīrieti kaitina celulīts un viņš sievietei pastāvīgi pārmet, cik apaļumi ir nepievilcīgi, iespējams, ka nepatikas iemesls slēpjas vīrieša personības īpatnībās.

Speciālisti iesaka tā vietā, lai steigtos uz pretcelulīta masāžu un sāktu tievēt, rūpīgāk papētīt vīrieti. Iespējams, ka viņam ir paaugstināts estrogēnu līmenis, respektīvi, viņš ir “sievišķīgs vīrietis”. Vēl viens variants: viņš ir latents gejs un sieviete viņi patiesībā neuzbudina.

Starp citu, tieši sievietes viena otras ķermenī pamana katru sīkumu – vēderiņu, tauku rievu, celulītu. Heteroseksuāls vīrietis redz kopainu, un tas, ko sievietes kritizē sevī, viņam patīk.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu