Mājas ugunsgrēkā Kuldīgas novadā cietis cilvēks

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Šonakt dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Kuldīgas novada Gudenieku pagastā cietis cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst.2.34 saņemts izsaukums uz Kuldīgas novada Gudenieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg vienstāvu dzīvojamā māja 150 kvadrātmetru platībā un tai ir iebrucis jumts.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Plkst.6.27 ugunsgrēks likvidēts.

Bet pirmdien plkst.16.23 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Bauskas novada Īslīces pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka no vienstāvu dzīvojamās mājas logiem nāk liesmas un tā deg 150 kvadrātmetru platībā.

Veicot ugunsgrēka dzēšanas darbus, ugunsdzēsējs glābējs guva savainojumu, bet pēc NMPD mediķu apskates darbu notikuma vietā turpināja.

Plkst.21.03 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Plkst.15.57 saņemts izsaukums uz Valkas ielu Rīgā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka notikusi trīs vieglo automašīnu sadursme. Līdz NMPD mediķu ierašanās brīdim ugunsdzēsēji glābēji cilvēkam, kurš atradās bezsamaņā, sniedza pirmo palīdzību. Tāpat tika sakārtota ceļa braucamā daļa un plkst.17.51 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, zaru kaudze, sadzīves mantas, koka stumbrs, kūla, meža zemsedze, lampas transformators, elektrības sadales skapis, kravas automašīna, divas vieglās automašīnas, trīs šķūņi, divas saimniecības ēkas, pirts un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 62 izsaukumus - 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem četri bija kūlas un viens meža ugunsgrēks, 17 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Uz augšu
Back