Pk, 19.08.2022.

"Fazer Latvija" investējusi 3,8 miljonus eiro tostermaižu ražošanas līnijā

TVNET/LETA
"Fazer Latvija" investējusi 3,8 miljonus eiro tostermaižu ražošanas līnijā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere / LETA

Maiznīca SIA "Fazer Latvija" investējusi 3,8 miljonus eiro tostermaižu produkcijas ražošanas līnijā, kas ļaus palielināt ražošanas jaudu par 30%,  informēja uzņēmuma pārstāvji.

"Fazer Bakery Baltic" vadītāja Anne Mere norāda, ka atbilstoši pētījumu kompānijas "Nielsen" datiem tostermaižu segments pēdējos gados ir kļuvis par vienu no pieprasītākajiem Latvijā, un tās patēriņš pēdējo divu gadu laikā ir pieaudzis par 12%.

Savukārt "Fazer Latvija" ražošanas vadītājs Kalvis Fjodorovs norāda, ka "Fazer Latvija" ceptuvē Ogrē dienā tiek saražota aptuveni 21 tonna dažādu tostermaižu, realizācijai pircējiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā.

Jau vēstīts, ka 2021.gadā "Fazer Latvija" strādāja ar 27,05 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 38,5% un bija 476 303 eiro.

Kompānija "Fazer Latvija" reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 17,183 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

"Fazer Latvija" vienīgais īpašnieks ir Somijas kompānija "Fazer Bakeries", kas ir viens no "Fazer group" uzņēmumiem. Uzņēmums Latvijā strādā ar diviem zīmoliem - "Fazer" un "Druva".

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu