Indriksone pērn atalgojumā no Saeimas saņēmusi gandrīz 47 000 eiro

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Evija Trifanova/LETA

Ekonomikas ministre Ilze Indriksone (NA) pagājušajā gadā atalgojumā no Saeimas saņēmusi 46 775 eiro, liecina viņas iesniegtā amatpersonas deklarācija par 2021.gadu.

Ministre pagājušajā gadā ieņēma Saeimas deputātes amatu, bet 2021.gadā sāka arī pildīt Ekonomikas ministrijas parlamentārā sekretāres amata pienākumus. Indriksones pagājušajā gadā no Saeimas saņemtā alga ir par 1,3% lielāka nekā 2020.gadā.

Vienlaikus politiķe pērn reģistrējusi arī 774 eiro ienākumus no Lauku atbalsta dienesta, kā arī saņēmusi 865 eiro no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras kā pabalstu.

Indriksones reģistrētās parādsaistības pagājušajā gadā sarukušas par 4,3% - līdz 67 000 eiro. Tāpat ministrei pagājušā gada beigās bija reģistrēti 46 200 eiro uzkrājumi "Swedbank" un 6500 eiro uzkrājumi Austrijas "Gracer Wechselseitige Versicherung AG".

Ministrei pieder 2009.gada automašīna "Volvo XC60", zeme un ēkas Laidzes pagastā, Talsu novadā. Tāpat deklarācijā reģistrēta arī nomā esoša zeme Laidzes pagastā un nomā esošs dzīvoklis Rīgā.

Kā ziņots, Indriksoni ekonomikas ministres amatā Saeima iecēla 26.maijā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu