S, 13.08.2022.

Piektdien Madonas novadā dīķī noslīcis cilvēks

LETA
Piektdien Madonas novadā dīķī noslīcis cilvēks
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Schutterstock.com

Piektdien Madonas novada Barkavas pagastā viens cilvēks noslīcis dīķī, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Piektdien vakarpusē VUGD saņēma informāciju, ka Barkavas pagastā cilvēks aizgājis peldēt uz dīķi, bet nav atgriezies. Pārmeklējot dīķa gultni, pēc pusotras stundas meklēšanas darbiem bojāgājušais tika atrasts un izcelts krastā.

VUGD aicina cilvēkus karstajā laikā nebūt pārdrošiem un atpūtu pie ūdens baudīt droši - sakarsušam ūdenī jāiet pakāpeniski, nedrīkst lekt no augstumiem un peldēt alkohola reibumā.

Plkst.18.32 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Liepājas ielu Preiļos, kur vienstāvu daudzīvokļu mājā dega dzīvoklis 22 kvadrātmetru platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no dzīvokļa evakuējās viens cilvēks. Dzēšanas darbi noslēdzās pēc nepilnām divām stundām.

Četras reizes ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušus kokus, bet vienu reizi zari bija iekrituši elektrības vados. Darbi veikti Rīgā, Dienvidkurzemes novadā un Saulkrastos.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 47 izsaukumus - desmit uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem un vēl desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu