S, 13.08.2022.

Kravas vilcienos atrod 230 000 kontrabandas cigarešu

TVNET/LETA
Kravas vilcienos atrod 230 000 kontrabandas cigarešu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes un Valsts robežsardzes amatpersonas, veicot kravas vilcienu kontroli uz Latvijas robežas ar Baltkrieviju, novērsa 230 120 cigarešu jeb 11 506 paciņu kontrabandu, informē VID pārstāvji.

Cigaretes bija paslēptas rūdas kravās.

Sestdien, 2.jūlijā, Indras muitas kontroles punktā, veicot kravas vilciena sastāva kontroli, muitas un Valsts robežsardzes amatpersonas divos vagonos konstatēja nedeklarētas preces - cigaretes. Tās bija paslēptas rūdas kravā, kā arī ievietotas vagonā bez kravas.

Kopā kontroles rezultātā izņemtas 169 720 cigaretes "NZ" jeb 8486 paciņas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Kontrabandas cigaretes vagonā ar rūdas kravu tika konstatētas arī pirmdien, 4.jūlijā. Neilgi pēc pusnakts Indras muitas kontroles punktā tika veikta no Baltkrievijas puses iebraukuša kravas vilciena kontrole. Tās rezultātā Valsts robežsardzes un muitas amatpersonas izņēma 60 400 cigaretes "NZ" jeb 3020 paciņas cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām.

Muitas kontroles laikā konstatējot noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietu materiāli nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesa sākšanu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu