1., 5. un 10. klašu audzēkņiem Rīgā Skolēnu kartes jānoformē līdz 25.augustam

TVNET/LETA
1., 5. un 10. klašu audzēkņiem Rīgā Skolēnu kartes jānoformē līdz 25.augustam
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tramvajs pieturā. Ilustratīvs attēls.
Tramvajs pieturā. Ilustratīvs attēls. Foto: Ieva Lūka/LETA

Lai jaunajā mācību gadā 1., 5. un 10. klašu skolēni sabiedriskajā transportā varētu pārvietoties bez maksas, "Rīgas satiksme" aicina vecākus līdz 25.augustam noformēt Skolēna karti portālā "eriga.lv", informēja "Rīgas satiksmes" Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Baiba Bartaševiča-Feldmane.

Ja Skolēna karte portālā tiks noformēta līdz minētajam datumam, to jau no 1.septembra varēs saņemt izglītības iestādē, kurā bērns mācās, lieki nedodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem.

"Rīgas satiksme" skaidro, ka, aizpildot pieteikumu Skolēna kartes izgatavošanai portālā "eriga.lv", dati par skolēnu un skolu, kurā bērns mācās, tiks atlasīti automātiski. Pieteikumam klāt jāpievieno tikai skolēna fotogrāfija. Balstoties uz saņemto pieteikumu, "Rīgas satiksme" izgatavotās Skolēnu kartes nogādās attiecīgajās skolās.

Skolēna karte ir skolēna apliecība Rīgas skolēniem, kas nodrošina bezmaksas braucienus "Rīgas satiksmes" sabiedriskajā transportā. Karte ir jāsaņem visiem skolēniem, kuri uzsāk mācības 1. klasē. Tās nomaiņa jāveic, uzsākot mācības 5. un 10. klasē.

Jauna Skolēna karte jāsaņem arī tiem skolēniem, kuri maina izglītības iestādi vai kuriem mainās personas dati.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu