Sv, 28.05.2023.

Kijiva mudina Krimas iedzīvotājus ziņot par okupantu dislokāciju

LETA/UKRAINSKA PRAVDA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Foto: AP/Scanpix

Ukrainas Aizsardzības ministrijas Galvenā izlūkošanas pārvalde pirms rudens tā dēvētās samta sezonas sākuma vērsusies ar aicinājumu pie okupētās Krimas iedzīvotājiem, mudinot viņus dalīties ar informāciju par krievu okupantu dislokāciju un pārvietošanos pussalā.

"Ukrainas pussala ir slavena ar savu rudens samta sezonu! Tāpēc lūdzam visus iedzīvotājus steidzami ziņot par pašām "populārākajām" vietām, ko apmeklēt," teikts pārvaldes preses dienesta paziņojumā.

Izlūkdienestus cita starpā interesē okupācijas karavīru dislokācijas punkti un dzīvesvietas adreses, okupantu karaspēka vadītāju dzīvesvietas, militārās tehnikas atrašanās vietas un pārvietošanās maršruti, precīzi dati par vietējiem kolaboracionistiem, kas pārgājuši ienaidnieka pusē, personas, kas simpatizē okupantiem un citi okupācijas varas atbalstītāji.

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis trešdien pateicās Krimas iedzīvotājiem, kas atbalsta Ukrainu, par sniegto informāciju, un apliecināja, ka Ukrainas spēki šo informāciju izmanto maksimāli.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu