"WhatsApp" saskāries ar problēmām visā pasaulē; lietotnes darbība atjaunota

TVNET | FINANCENET
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Reuters / Scanpix

Ziņapmaiņas lietotne “WhatsApp” visā pasaulē saskārās ar problēmām, tādēļ pakalpojums nebija pieejams, vēsta “The Guardian”. Īsi pēc plkst. 12 pēc Latvijas laika "WhatsApp" darbība atjaunota. 

Tika norādīts, ka lietotni var atvērt, taču nav iespējams ne nosūtīt, ne saņemt ziņas. Daudzi lietotāji norādīja, ka ir redzams paziņojums, ka lietotne cenšas savienoties ar serveri, taču nekas vairāk nenotika.

Atsaucoties uz pakalpojumu statusu “Downdetector”, problēmas “WhatsApp” piemeklējušas pirms desmitiem no rīta pēc Latvijas laika. “WhatsApp” ir viena no populārākajām ziņapmaiņas lietotnēm pasaulē, un tai ir vairāk nekā divi miljardi aktīvu lietotāju.

Aptuveni pusotru stundu vēlāk lietotnes darbība atjaunota. 

"WhatsApp" pārstāvis izplatīja paziņojumu, kurā teikts: "Zinām, ka daudziem cilvēkiem ir problēmas ar ziņu nosūtīšanu un saņemšanu. Pašlaik strādājam pie tā, lai "WhatsApp" jau tuvākajā laikā būtu pieejams ikvienam."

Platformas māteskompānija “Meta”, kam pieder arī “Facebook” un “Instagram”, pagaidām nav komentējusi notikušo.

“The New York Times” norāda, ka parasti interneta pakalpojumu problēmas ir iespējams atrisināt dažu minūšu vai stundu laikā, taču ņemot vērā “WhatsApp” mērogu un nozīmi komunikācijā visā pasaulē, “katra sekunde var radīt nozīmīgas problēmas”.

“WhatsApp” darbības pārrāvums notiek kompānijai “Meta” ļoti neveiksmīgā laikā. Tikko uzņēmums uzsāka reklāmas kampaņu, kurā “WhatsApp” nodēvēta par “drošu un uzticamu alternatīvu citiem ziņapmaiņas pakalpojumiem”.

Kā novēroja portāls TVNET, atšķirībā no “WhatsApp”, “Facebook” un “Instagram” darbojas bez problēmām.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Svarīgākais
Uz augšu