Pirmdien avārijā Kuldīgas novadā izdzisusi viena cilvēka dzīvība

TVNET/LETA
Pirmdien avārijā Kuldīgas novadā izdzisusi viena cilvēka dzīvība
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pirmdien ceļu satiksmes negadījumā Kurzemē bojā gājis viens cilvēks, informēja Valsts policijā.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 112 ceļu satiksmes negadījumi, vairāk nekā puse no kuriem notikusi Rīgā. Desmit avārijās bijuši arī kopumā 11 cietušie, trīs no kuriem bija gājēji. Viens cilvēks avārijā Kurzemē gāja bojā.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, vakar plkst.12.03 saņemts izsaukums uz Kuldīgas novada Rendas pagastu, kur bija notikusi smagās un vieglās automašīnas sadursme. Negadījumā gāja bojā viens cilvēks. Glābēji ar absorbentu savāca uz brauktuves izlijušo eļļu un sakārtoja ceļa braucamo daļu. Ar glābšanas automobiļa palīdzību abi transportlīdzekļi tika novilkti no brauktuves, lai varētu atjaunot satiksmi. Darbs notikuma vietā noslēdzās pēc trīs stundām.

Vakar deviņos no rīta ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ūdensvada ielu Jelgavā, kur bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme. No vienas automašīnas ugunsdzēsēji glābēji izcēla cilvēku un nodeva Neatliekamās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Pēc tam sakārtota ceļa braucamā daļa.

Plkst.12.19 saņemts izsaukums uz ceļu satiksmes negadījumu Jelgavas novada Glūdas pagastā, kura rezultātā vieglā automašīna atradās grāvī. Glābēji izcēla cilvēku no automašīnas un nodeva viņu NMPD mediķiem. Pēc tam atvienotas automašīnas akumulatora klemmes.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu