T, 30.11.2022.

Olga Dreģe: zvanīju Mirdzai Martinsonei, lai noskaidrotu patiesību

Apmaksāta informācija
Olga Dreģe: zvanīju Mirdzai Martinsonei, lai noskaidrotu patiesību
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Publicitātes foto

Leģendārā latviešu aktrise savos 84 gados joprojām ir enerģijas, harizmas un spēka pilna. Viņa turpina strādāt Dailes teātrī, regulāri peldēt baseinā un kopt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Pirms gada gan tika piedzīvotas nepatīkamas veselības problēmas, kas beidzās ar operāciju slimnīcā, bet tad aktrise, sekojot teātra kolēģu Mirdzas Martinsones, Jāņa Paukštello un Mārtiņa Vilsona iedrošinājumam, Homeopātiskajā aptiekā nopirkusi pilnīgi dabīgo, Latvijā ražoto preparātu EPSORIN.

Mums, kā Epsorīna ražotājiem, to uzzināt bija patīkams pārsteigums, un mēs devāmies ciemos pie leģendas, lai arī Jums pavēstītu par viņas pieredzi ar mūsu ražoto produktu.

Dreģes kundze mūs sagaidīja spēka pilna, enerģiska un starojoša.

Savā video Olga stāsta par pašas veselību un ceļu līdz mūsu produktam, un saviem novērojumiem, to lietojot jau nepilnu gadu.

Epsorīnu viņa sākusi lietot ļoti uzmanīgi, vien pa dažiem pilieniem dienā un, pat neskatoties uz mazo devu, sajutusi strauju veselības uzlabošanos un ātru atveseļošanos pēc tikko pārciestās operācijas. Epsorīnam Olga saka paldies gan par ātri atgūto enerģiju un dzīves sparu, gan vairāku citu kaišu atkāpšanos. Ļoti viegli esot pārlaists pat Covid uzbrukums. Ārpus kadra saņēmām sirsnīgu paldies arī par tik labu asinsainu, kāda viņai sen neesot bijusi.

Māksliniece ļoti augstu novērtē to, ka preparātā nav nekā sintētiska, un tas ļoti atbilstot viņas dabai, kas vienmēr dodot priekšroku tautas līdzekļiem. Ir nolemts arī turpmāk regulāri lietot Epsorīnu, lai godam sagaidītu 85 gadu jubileju 1. martā.

Pilnu mākslinieces video atsauksmi varat noskatīties šeit:

Mums, kā produkta ražotājiem, ir ļoti patīkami, ka mūsu preparāts izpelnās aizvien lielāku atzinību ne tikai plašā sabiedrībā, bet arī mūsu tautas leģendu vidū.

Epsorīna YouTube kanāls jau lepojas ar tādu slavenību kā Jāņa Paukštello interviju, kurš Epsorīnu lieto jau 6 gadus, kā arī Mirdzas Martinsones, Mārtiņa Vilsona, Imanta Strada, Māra Bērziņa un citām video atsauksmēm. Epsorīna iedarbība runā pati par sevi, mums atliek tikai to uzfilmēt.

Epsorīns šobrīd jau ir nopērkams vairāk nekā simts aptiekās visā Latvijā – gan mākslinieces pieminētājās Homeopātiskajās, gan Mēness, Saules, Pils, Medelens aptieku ķēdēs, gan arī daudzās neatkarīgajās aptiekās.

Labākās cenas Epsorīna pastāvīgai lietošanai Jūs varat iegūt, pasūtot to ar bezmaksas piegādi uz Omnivas pakomātiem. Ir iespēja samaksāt par produktu ar bankas karti, preci saņemot Omnivas pakomātā.

Pie mums Epsorīnu šobrīd iespējams pasūtīt jau pa Ziemassvētku cenām. Pasūtījumu varat noformēt www.epsorin.lv internetā vai zvanot pa informatīvo tālruni 22300061, kur darba dienās par preparātu Jūs konsultēs diplomēta farmaceite Agnese Alksne.

Epsorīns ne tikai būs lielisks balsts Jūsu veselībai, enerģijai un labsajūtai, bet arī lieliska dāvana Ziemassvētkos Jūsu mīļajiem vecākiem. Viņi noteikti to novērtēs.

Lasīt vairāk par Epsorīnu, tā iedarbību un plašo, dabisko sastāvu Jūs varat šeit: www.epsorin.lv

Piedāvājam arī noskatīties “Sirdsmīļās Monikas” jauko atsauksmi par Epsorīnu, kura arī pamudināja Olgu noskaidrot, vai tur dzirdētais ir patiesība.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU!

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu