E-pakalpojumu traucējumu dēļ pagarina reģistrāciju jaunajos Rīgas pašvaldības bērnudārzos

TVNET/LETA
E-pakalpojumu traucējumu dēļ pagarina reģistrāciju jaunajos Rīgas pašvaldības bērnudārzos
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Bērnudārzs. Ilustratīvs foto.
Bērnudārzs. Ilustratīvs foto. Foto: Shutterstock

Reaģējot uz valsts pārvaldes portāla "Latvija.lv" e-pakalpojuma "Bērna reģistrācija pirmsskolas iestāžu rindā" periodiskiem darbības traucējumiem, līdz svētdienai, 27.novembrim, ir pagarināta bērnu pieteikšana Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Ozoliņš" un "Dzīpariņš", informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.

Līdz 27.novembrim saņemtajiem pieteikumiem tiks piešķirts agrākais reģistrācijas datums un laiks, kāds bērnam ir uzrādīts elektroniskajā datubāzē. Savukārt tiem, kas būs reģistrēti no 28.novembra, piešķirs to reģistrācijas datumu un laiku, kad pieteikums saņemts.

Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Ozoliņš", kas atrodas Slāvu ielā 19, var pieteikt 200 bērnus, tikmēr Rīgas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Dzīpariņš", kas atrodas Rūpniecības ielā 21, būs iespēja uzņemt 100 bērnus no pusotra gada vecuma.

Līdz 16.novembra pēcpusdienai ir saņemti jau vairāk nekā 200 pieteikumi.

Pakāpenisku grupu komplektēšanu un darbību ir plānots sākt decembrī.

TVNET jau ziņoja, ka abās minētajās pašvaldībai piederošajās ēkās šogad tika pabeigta pārbūve, ierīkojot jaunus bērnudārzus.

Projekta gaitā abās ēkās veikta telpu pārplānošana, visu inženiertīklu izbūve, apkures sistēmas nomaiņa un automatizācija, ventilācijas sistēmas izbūve, elektroinstalācijas un apgaismes ķermeņu nomaiņa, videonovērošanas sistēmas ierīkošana, ugunsaizsardzības sistēmas izbūve, ūdensvada un kanalizācijas tīklu nomaiņa, iebūvējamo mēbeļu izbūve, ārējo norobežojošo konstrukciju siltināšana, logu un ārdurvju nomaiņa, teritorijas labiekārtošana un rotaļu laukuma izbūve.

Būvdarbu izmaksas telpu pielāgošanai pirmsskolas izglītības iestādes vajadzībām Slāvu ielā ir 2 132 488 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa, bet Rūpniecības ielā 21 - 1 440 633 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu