Pēc 65 gadiem beidzot noskaidrota "zēna kastē" identitāte (1)

TVNET
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Wikimedia Commons

Beidzot atrisināta 65 gadus ilgā mistērija, kas nodarbināja daudzu pasaules iedzīvotāju prātus, proti, Filadelfijas policija identificējusi “zēnu kastē” un nu grasās sadzīt rokā viņa slepkavu.

1957. gada februārī Filadelfijā tika atrasta kartona kaste, kurā iekšā bija 3 līdz 7 gadus veca zēna līķis. Tūliņ tika sākta izmeklēšana. Izskatījās, ka zēns ir trīs līdz septiņus gadus vecs. To bija ļoti grūti noteikt, jo ķermenis bija pamatīgi novārdzis nepietiekama uztura dēļ. To klāja vairākas rētas. Viena rēta bija uz zēna krūtīm, savukārt cita cirkšņu apvidū. Uz zēna zoda bija L veida rēta, bet uz kreisās rokas elkoņa – apaļa rēta. Uz zēna potītes bija rēta, kas, kā uzskatīja izmeklētāji, radusies pēc šļirces adatas dūriena pirms ķirurģiskas operācijas.

Dīvaini bija tas, ka zēna nagi bija rūpīgi apgriezti, viņš bija ietīts segā, bet kuņģī atradās ceptu pupiņu atliekas. Mati viņam bija apcirpti nemākulīgi, un līdzās ķermenim atradās garas matu šķipsnas. Izskatījās, ka pirms vai pēc nāves zēns bija arī nomazgāts.

Blakus kastei atradās arī dzeltens flaneļa krekls, bet tālāk – pāris melnu kurpju, kas gan nederēja zēna kājai. Izmeklētāji arī noņēma zēna pirkstu nospiedumus cerībā, ka kāds varēs viņu identificēt. Diemžēl tas neizdevās.

Tomēr tagad Filadelfijas policija beidzot noskaidrojusi zēna identitāti, kas gan pagaidām vēl nav atklāta plašākai sabiedrībai.

Noskaidrot zēna identitāti policijai izdevās pēc gadiem ilgām DNS analīzēm un ģenealoģiskās informācijas izpētes. Pateicoties tam, uz zēna kapa pieminekļa beidzot varēs iegravēt viņa vārdu.

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu