Pk, 27.01.2023.

Profesionāla rīcība! Policists no degošas mājas Alūksnē izglābj sievieti

TVNET
Profesionāla rīcība! Policists no degošas mājas Alūksnē izglābj sievieti
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Šī gada 4. decembrī ap pulksten 16.30 Alūksnē kādā privātmājā bija izcēlies ugunsgrēks. Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirkņa jaunākais inspektors ārpus sava darba laika, braucot garām, pamanīja degošo māju un nekavējoties devās palīdzēt. Policists no degošās mājas izglāba kādu sievieti, kura jau bija bezsamaņā. Valsts policija izsaka pateicību jaunākajam inspektoram par pašaizliedzīgu un drošsirdīgu rīcību, kā rezultātā tika izglābta sievietes dzīvība.

Svētdien, 4. decembrī, ap pulksten 16.30 Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Ziemeļvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas jaunākais inspektors savā brīvajā laikā ārpus darba laika, braucot garām kādai privātmājai Alūksnē, Miera ielā, piepeši ievēroja, ka mājā ir izcēlies ugunsgrēks.

Pamanot ugunsgrēku, policists nekavējoties apstājās un pamanīja no degošās mājas izskrienam kādu vīrieti. 1952. gadā dzimušais vīrietis pieskrēja pie policista un informēja, ka mājā vēl atrodas sieviete. Policists nekavējoties devās degošajā un dūmu pilnajā mājā, mēģinot atrast mājā palikušo sievieti. Likumsargs uz vēdera ierāpoja mājā un vienā no telpām pamanīja bezsamaņā guļošu sievieti, kuru izvilka no degošās mājas. Uzreiz arī tika izsaukti Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri sāka dzēšanu, kā arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri cietušo 1951. gadā dzimušo sievieti nogādāja ārstniecības iestādē.

VP VRP Ziemeļvidzemes iecirknī saistībā ar notikušo ugunsgrēku ir sākta retoriskā pārbaude un tiek skaidroti notikušā apstākļi. Taču sākotnējā policijas rīcībā esošā informācija neliecina, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums, iespējams, ir notikusi neuzmanīga rīcība ar uguni.

Valsts policija izsaka pateicību VP VRP Ziemeļvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas jaunākajam inspektoram par pašaizliedzīgu, drošsirdīgu un nesavtīgu rīcību ārpus sava darba laika un dienesta pienākumiem, kā rezultātā tika izglābta sievietes dzīvība.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu