O, 31.01.2023.

Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Nav bijis anālais sekss? Vecīt, dzīve nodzīvota velti

Egoiste
Nav bijis anālais sekss? Vecīt, dzīve nodzīvota velti
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 27
Foto: Shutterstock

Ja vīrietis saka, ka viņam dzīvē galvenais ir ģimene, viņš nesaka visu patiesību. No psiholoģijas viedokļa pirmajā vietā ir pašrealizācija, seko hobijs un kā attiecības cementējošs elements – sekss. Ja tas viss ir, vīrietis ir labs ģimenes tēvs. Vīrieti pie sievietes notur trīs elementi: šaura vagīna, ne pārāk biežs anālais sekss un prostatas masāža. Tā apgalvo treniņu centra "SEX.RF" treneri. 

“Dzīve nodzīvota velti, ja tajā nav bijis anālā seksa. Tā uzskata vīrieši,” saka trenere Ļena.

Savukārt prostatas masāža nodrošina spilgtu vīrieša orgasmu. Miljona vērtībā!

Trenere stāsta, ka “tautā” anālais sekss ir izplatīts, bet visbiežāk tas tiek realizēts “mežonīgi”, jo tikai retais par šo tematu ir interesējies, lasījis, runājis ar speciālistu un savas seksuālās fantāzijas realizē, pamatojoties zināšanās.

Par kvalitatīvu sarunu par seksualitāti un attiecībām trūkumu  ne reizi vien publiskajā telpā runājis arī seksologs un izaugsmes treneris Artūrs Šulcs.  Praksē viņš saskāries ar šokējošu seksuālās izglītības trūkumu.

“Brīnāmies, kā to pieaudzis cilvēks var nezināt, bet... nezina.”

Ja vīrieti lūdz aprakstīt saldāko seksuālo fantāziju, viņš saka, ka gribētu mīlēties ar vairākām sievietēm.

Realitātē vīrietis to nespēj – tā ir tikai fantāzija, jo “divas ir par daudz”.

Seksologi šo fantāziju interpretē kā – viena sieviete un trīs vīrieši (dzimumlocekļi). Vīrieti uzbudina visas iespējamās atveres un spraudziņas, kas atrodamas sievietes ķermenī.

Tāpēc iespējams, ka nākotnē tiks radītas mākslīgas seksa atveres, ar kuru palīdzību apmierināt visplašākās seksuālās fantāzijas. Āzijas valstīs jau ir tehnoloģija, kas piedāvā masturbāciju ar skropstām.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu