Sv, 29.01.2023.

Policija kriminālprocesā izmeklē ekspolitiķa Bērziņa nāves apstākļus

TVNET/LETA
Policija kriminālprocesā izmeklē ekspolitiķa Bērziņa nāves apstākļus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Gundars Bērziņš
Gundars Bērziņš Foto: Krists Spruksts / LETA

Janvāra sākumā mūžībā aizgājušā politiķa Gundara Bērziņa nāves apstākļus policija izmeklē kriminālprocesā, taču sākotnējā informācija neliecina, ka noticis noziedzīgs nodarījums.

Kā informē Valsts policijā, personas nāves apstākļu noskaidrošanai ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, tiek skaidroti visi notikušā apstākļi, kā arī ir nozīmētas ekspertīzes.

Kriminālprocesa sākšana personas nāves apstākļu noskaidrošanai ir ierasta prakse, ja cilvēks nemirst dabīgā nāvē vai ir radušās jebkādas šaubas par nāves cēloni.

Kā ziņots, 1959.gada 26.septembrī dzimušais Bērziņš no dzīves šķīrās 8.janvārī. Par to publiski paziņoja aizgājēja draugs Normunds Beļskis.

Bērziņš bijis 5.Saeimas deputāts no Latvijas Zemnieku savienības. Viņš piedalījies Tautas partijas izveidē un bijis 7.Saeimas deputāts un pēcāk finanšu ministrs, savukārt 8.Saeimā bijis Budžeta un finanšu komisijas priekšsēdētājs.

Viņš tika iecelts veselības ministra amatā 2004.gada 2.decembrī. Savukārt 2006.gada oktobrī Bērziņš tika ievēlēts arī 9.Saeimā.

2007.gada 17.janvārī Bērziņš paziņoja par atkāpšanos no veselības ministra amata un aiziešanu no politikas veselības apstākļu dēļ.

Bērziņš bija zemnieku saimniecības "Delles" īpašnieks.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu