T, 31.05.2023.

Modeles iestājas pret dzīvnieku trofeju medībām un saņem "PETAS" uzslavu

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: SIPA/Scanpix

25 gadus vecā modele un kosmētikas magnāte Kailija Dženere Parīzes modes nedēļas "Schiaparelli Haute Couture" šovā ieradās melnā kleitā ar tai piespraustu milzīgu, reālistiska paskata lauvas galvu. Interesanti, ka tādu pašu tērpu skatē demonstrēja modele Irina Šeika, bet Naomi Kempbela "Schiaparelli" skatē uz mēles iznāca tērpā, kas rotāts ar melna vilka galvu.

Kailija par šī tērpa izvēli no organizācijas People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) saņēmusi uzslavas! 

PETA prezidente Ingrīda Ņūkirka uzslavēja gan Kailiju, gan līdzīgi skatē tērptās modeles -  Naomi Kempbelu un Irinu Šaiku par "tērpa vēstījumu - pret trofeju medībām".

"Šīs pasakaini novatoriskās trīsdimensiju dzīvnieku galvas parāda, ka tur, kur ir griba, ir arī ir pareizs tās izpausmes veids — un Kailijas, Naomi un Irinas izskats ir kā paziņojums pret trofeju medībām, kurās lauvas un vilki tiek saplēsti, lai apmierinātu cilvēka egoismu,” viņa sacīja.

Tomēr jāatzīst, ka Kailija, esot skates skatītāju rindās, un ieraugot, ka uz mēles modele demonstrē tādu pašu tērpu, neizskatās apmierināta - drīzāk sakautrējusies. Vai viņa saprot, ka ir zīmolam pārsteidzīgi "nozagusi šovu"?

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu