S, 25.03.2023.

Ceriņa vadīs ģimenēm veltītu raidījumu "Mēs mīlam ģimeni"

Egoiste
Ceriņa vadīs ģimenēm veltītu raidījumu "Mēs mīlam ģimeni"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: TV3 Group

Ģimene – kādam tā šķiet ideāla ar vienu bērnu, citam tās ir vairākas paaudzes zem viena jumta, bet tās visas vieno vārds „ģimene“. Kā uz vienas planētas varam būt tik dažādi un reizē visi būt līdzās viens otram? To pētīsim jaunajā raidījumu ciklā “Mēs mīlam ģimeni”.

Raidījuma vadītāja Lelde Ceriņa kopā ar skatītājiem dosies ciemos pie 12 Latvijas ģimenēm, iepazīstot tuvāk viņu ģimenes modeli.

Raidījumos tiks apskatītas tādas tēmas kā pirmais bērniņš pēc 40, mājmācība, attāluma attiecības, medicīniskā apaugļošana, ģimenes bizness un bērna vieta tajā, bērniņš ar īpašām vajadzībām, homoseksuāla ģimene, bērna virzīšana profesionālajā sportā, divu kultūru apvienošana un tēva būšana bērna kopšanas atvaļinājumā. Arī daudzbērnu ģimene un ģimene, kurā bērnus audzina tikai viens vecāks – lai cik dažādas būtu ģimenes, tā katram no mums ir vienlīdz nozīmīga.

"Manuprāt, ir ļoti svarīgi paplašināt sabiedrības uzskatus dažādības pieņemšanā. Šis raidījums izklaidējošā un izglītojošā veidā kalpos par vienu no ceļiem, caur kuru kopā ar mani piedzīvot, cik daudzpusīgi varam būt! Es pati esmu augusi ģimenē, kur vecāki ir šķīrušies un arī šāds modelis nes zināmu pieredzi. “Mēs mīlam ģimeni” stāstīs par skaisto atšķirīgajā,” ieskicē raidījuma vadītāja Lelde Ceriņa.

Foto: TV3 Group

Pirmajā raidījumā Lelde dosies ciemos pie Martinesu-Domingesu ģimenes, kurā apvienojušās divas kultūras – spāņu un latviešu. Kopā iepazīsim spāņu kultūru, nacionālās atšķirības un to, kā jau no mazotnes bērnus iepazīstināt ar dažādām valodām.

Raidījumā būs atspoguļoti īsti stāsti par dažādību, par pieņemšanu un katra paša laimes formulas atrašanu. Arī ģimenes veidošanā, jo nav tāda termina “pareiza” vai “nepareiza” ģimene, katrs stāsts ir īpašs.

Skaties jauno ģimenēm veltīto raidījumu “Mēs mīlam ģimeni” no 19. februāra svētdienu rītos plkst. 9.25 kanālā TV3.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu