S, 25.03.2023.

Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Intīmpreču veikala populārākās preces, kurām obligāti jāatrodas guļamistabā!

Intīmpreču veikala populārākās preces, kurām obligāti jāatrodas guļamistabā!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Foto: Shutterstock

Ja esat viens no tiem, kas vēlas dažādot gultas priekus un sasniegt ekstātiskus orgasmus, bet nezina, ar ko sākt, šeit atradīsiet ceļvedi orgasmu pasaulē!

Sieviešu orgasms – ekstātiska bauda

Lai sieviete sasniegtu orgasmu, viņai ir nepieciešams vīrietis vai labs vibrators. Ja libido ir zems, ir laiks izvilkt vibratoru no atvilktnes un palielināt savu seksuālo enerģiju. Nekas tik efektīvi nepaaugstinās libido kā spēcīgs orgasms.

CoverMe G punkta vibrators ir atbilstoša izmēra seksa rotaļlieta orgasma gūšanai par izdevīgu cenu. Tam ir 10 vibrācijas režīmi un jaudīgs motors. Nav jāuztraucas, ka baterija izlādēsies, jo vibratoram ir uzlādējams akumulators. Ja vēlaties, varat pat iet vannā. CoverMe reljefā izvietotā galviņa precīzi stimulē dziļākos baudas slāņus.

Publicitātes foto

Daudzveidība ir seksīgākā lieta. Ja jūtat, ka kaut kā it kā pietrūkst, tad zaķa vibrators, kas vienlaikus stimulē gan klitoru, gan G punktu, ir tieši tas, kas nepieciešams. Zaķa vibratora mīkstās ausis stimulē klitoru, bet pamatne stimulē G punktu. Vienlaicīga klitora un G punkta stimulācija izraisīs baudas trīsas visā ķermenī.

Publicitātes foto

Vīriešu orgasms – ekstātiska bauda

Vīrieši masturbē gandrīz katru dienu. Un tas ir normāli! Masturbējot, ir nepieciešama dažādība. Masturbatori sniedz baudu, izraisa dažādas sajūtas, padarot orgasmu par ekstātisku pieredzi.

Publicitātes foto

Erekcijas krēms

Erekcija vienu dienu var būt spēcīgāka, bet nākamajā dienā var būt nepieciešama neliela palīdzība. Erekcijas krēms stimulē dzimumlocekļa apasiņošanu, loceklis kļūst stingrāks, bet erekcija noturīgāka. Salīdzinot ar erekcijas kapsulām, krēma iedarbība ir tūlītēja.

Publicitātes foto

Pāru orgasms – ekstātiska bauda

Sievietes klitorā ir 10 000 baudas nervu. Sekss ar vīru ir īpaši patīkams, ja penetrācijas laikā masē klitoru. Tā kā uz dzimumlocekļa nav pirkstu, pāru vibrators ir tieši tas, kas sievietei nepieciešams, lai sasniegtu orgasmu. Brilly Glam vibratora galviņa ritmiski pulsē un stimulē klitoru.

Publicitātes foto

Tajā pašā laikā vibratora plānākā daļa stimulē G punktu. Atbilstoša izmēra vibrators, kas piemērots vīrieša dzimumloceklim, lai gūtu baudu kopā ar sievieti. Sieviete pati var izmantot tālvadības pulti, lai regulētu vibratora jaudu, to palielinot vai samazinot. Neaizmirstiet uz klitora uzklāt lielu daudzuma lubrikantu uz ūdens bāzes. Neizmantojot lubrikantu, klitora masāža var šķist pārāk spēcīga.

Orgasma krēmisievietes labākie draugi ekstātiska orgasma sasniegšanai

Pēc bērnu piedzimšanas sievietes libido samazinās, un kaislību uzplūdi, kas agrāk deva neticamu enerģiju, kļūst retāki. Orgasma krēmi - vīriešu slepenie palīgi seksuālās apetītes veicināšanai. Orgasma krēmi stimulē intīmās zonas baudas nervus un jau priekšspēles laikā rada uzbudinošu, pulsējošu sajūtu, it kā jūs jau kādu laiku būtu nodarbojušies ar seksu. Sekss ir tikko sācies, un viņas uzbudinājums jau ir sasniedzis augstāko punktu.

Publicitātes foto

Vibrējošs dzimumlocekļa gredzens

Kāpēc dzimumlocekļa gredzenam vajadzētu vibrēt? Lai arī sieviete varētu sasniegt orgasmu. Dzimumlocekļa gredzens paildzina vīrieša erekciju. Vīrieši gultā ir kā sporta automašīnas, bet sievietes vairāk līdzinās cepeškrāsnij. Lai sieviete varētu sasniegt orgasmu, vīrieša erekcijai jāilgst 15-20 minūtes. Vibrējošs dzimumlocekļa gredzena stimulē sievietes klitoru, tāpēc papildus G punkta orgasmam sieviete sasniedz arī klitorālo orgasmu.

Ja nakts skapīša atvilktnē glabājas brilles un deguna pilieni, ir pienācis laiks tos izmest un aizstāt ar seksa rotaļlietām.

Apmeklējiet Melns Kaķis tiešsaistes veikalu un atradīsiet nekārtīgus produktus, lai uzsāktu ugunīgu dzīvi. Jūsu pasūtījums tiks piegādāts diskretā iepakojumā.

Jūsu,

Melns Kaķis

Publicitātes foto

 

Lasītākais šodien
Top raksti
Uz augšu