Ādažu novadā piektdien dedzis mežs 13,3 hektāru platībā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Schutterstock.com

Piektdien Ādažu novada Ādažu pagastā dzēsts meža ugunsgrēks 13,3 hektāru platībā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kā norāda VUGD, izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.14.48.

Notikuma vietā strādāja 28 Ādažu, Saulkrastu, Jaunciema un Rīgas ugunsdzēsēji glābēji, tika izmantotas sešas autocisternas, kvadricikls, kā arī drons.

Ugunsgrēka dzēšanas darbos strādāja arī trīs Inčukalna brīvprātīgie ugunsdzēsēji, 17 Valsts mežu dienesta darbinieki ar četrām autocisternām, vienu ūdensvedēju un trīs viegliem transportlīdzekli, divi Nacionālo bruņoto spēku (NBS) visurgājēji, frontālais iekrāvējs, kā arī 16 NBS amatpersonas.

Līdz ar tumsas iestāšanos, īsi pirms plkst.23.00, VUGD darbu notikuma vietā beidza.

Līdztekus piektdien plkst.22.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Talsu novada Rojas pagastu, kur dega pirts 50 kvadrātmetru platībā. Plkst.00.41 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt plkst.22.47 VUGD tika saņemts izsaukums uz Lielupes ielu Jūrmalā, kur dega pārvietojams celtniecības vagons un koka paletes 60 kvadrātmetru platībā. Plkst.00.33 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā izvadītajā diennaktī VUGD saņēma 66 izsaukumus - 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā divus uz meža ugunsgrēkiem, 24 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu