Ogres slimnīcā aizdegusies gulta un cilvēks

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Ogres rajona slimnīca
Ogres rajona slimnīca Foto: Edijs Pālens/LETA

Ogres slimnīcā ceturtdien, 8. jūnijā kādā no palātām bija aizdegusi gulta un cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar pēc plkst.22 VUGD saņēma informāciju, ka ārstniecības iestādē izveidojies sadūmojums. Notikuma vietā tika konstatēts, ka vienā no palātām deg gulta un aizdedzies arī cilvēkam mugurā esošais apģērbs, ko slimnīcas personāls bija spējis nodzēst pirms glābēju ierašanās.

Ņemot vērā, ka bija izveidojies sadūmojums, daļa pacientu no ēkas trešā stāva jau bija evakuējušies paši saviem spēkiem, bet daļu evakuēja glābēji. Pēc tam tika izvēdinātas telpas un cilvēki varēja slimnīcas telpās atgriezties.

Savukārt ap plkst.10.30 VUGD saņēma informāciju, ka Jelgavā, Lietuvas šosejā, no transportlīdzeklī novietota viena kubikmetra konteinera noplūst ķīmiska viela, iespējams, slāpekļskābe.

Ugunsdzēsēji veica pasākumus, lai novērstu vielas tālāku noplūdi apkārtējā vidē - apturēja noplūdi un daļu vielas no bojātā konteinera pārsūknēja citos konteineros.

Notikuma vietā ieradās speciālisti, kas neitralizēja apkārtējā vidē jau noplūdušo vielu un atbilstošā tvertnē pārsūknēja atlikušo vielu.

Notikuma vietā strādāja arī Valsts vides dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Jelgavas pašvaldības policijas un Valsts policijas pārstāvji.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 58 izsaukumus: 28 - uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā četrus - uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 20 - uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Ceļu satiksmes negadījumos cietuši 15 cilvēki

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 136 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 15 personas, informēja Valsts policija.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 518 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 242 par ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu.

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākts viens administratīvo pārkāpumu process un trīs kriminālprocesi, tāpat ir uzsākti divi kriminālprocesi par transportlīdzekļa vadīšanu iespējamā narkotisko vielu iespaidā.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais