Sv, 1.10.2023.

Vien piecas dienas pēc atbrīvošanas no cietuma vīrietis uzbrūk pusaudzei

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3
Foto: Shutterstock

Valsts policija par uzbrukumu 16 gadus vecai meitenei aizturējusi jau iepriekš par seksuāla rakstura noziegumiem sodītu vīrieti, kurš tikai pirms piecām dienām bija atbrīvots no apcietinājuma, informēja policija.

Policijā vērsās kāda 16 gadus veca meitene, kura likumsargiem izstāstīja, ka 1.jūnijā pret viņu veikta seksuāla vardarbība, proti, todien ap plkst.18 jauniete izkāpa no autobusa Valdlaučos un pie viņas piegāja aizdomās turētais. Vīrietis ar spēku turēja meitenes rokas, aizspieda muti, aiztika viņas krūtis un lika viņai parādīt dzimumorgānus, pēc kā viņš pameta notikuma vietu.

2.jūnijā tika aizturēts 1968.gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš vairākkārt sodīts par seksuāla rakstura noziegumu izdarīšanu. Minētais vīrietis vien piecas dienas pirms nozieguma izdarīšanas bija atbrīvojies no ieslodzījuma vietas.

Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, tika iegūti pietiekami daudz pierādījumu aizturētās personas atzīšanai par aizdomās turēto saskaņā pēc Krimināllikuma panta par seksuālu vardarbība pret nepilngadīgo.

Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 12 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz pieciem gadiem.

Aizturētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 3

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais