Rīga sāk veidot civilās aizsardzības materiāltehniskās rezerves

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Schutterstock.com

Rīga sākusi veidot civilās aizsardzības materiāltehniskās rezerves, teikts pilsētas izpilddirektora Jāņa Langes ziņojumā domei par darbību pirmā pusgada laikā. Rezervju veidošanai iepirktas 184 saliekamās gultas, 228 matrači un 342 spilveni.

Izpilddirektors norāda, ka šajā laikā būtiski stiprināta administratīvā kapacitāte civilās aizsardzības jomā. Esot izveidota Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvalde, noteikta Rīgas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisijas apziņošanas un sasaukšanas kārtība, izveidota pašvaldības civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldības darba grupa.

Tāpat esot pilnībā nokomplektēta Civilās aizsardzības un operatīvās informācijas pārvaldes Civilās aizsardzības nodaļa un daļēji nokomplektētas parējās nodaļas.

Šogad uzsākta Rīgā vēsturiski izvietoto patvertņu apzināšana, no arhīva materiāliem izveidota datu bāze darbam. Kopumā fiksēta 301 adrese, kur bijušas izprojektētas neuzceltas, uzceltas, noārdītas un likvidētas patvertnes.

Izpilddirektors norāda, ka uzsākta Rīgas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības plāna izstrāde un sākts darbs pie vienotās incidentu un katastrofu pārvaldības sistēmas izveides un ikdienas atskaišu iesniegšana.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais