Apbalvos "Būvindustrijas lielā balva 2023" ieguvējus

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Publicitātes foto

Otrdien VEF Kultūras pilī tiks apbalvoti "Būvindustrijas lielā balva 2023" ieguvēji, informēja konkursa rīkotāji.

Šogad apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva 2023" pieteikti 38 pretendenti.

Pretendentus ik gadu izvērtē vairāk nekā 40 kompetentu vērtētāju, kuri pārstāv nevalstiskās organizācijas, nozares augstākās un profesionālās mācību iestādes, valsts un pašvaldību institūcijas, uzņēmumus un citas organizācijas.

Arī šogad pretendentus apbalvojumam bija iespējams pieteikt divās kategorijās - "Mūža ieguldījums būvindustrijā" un "Gada inženieris/arhitekts", kas ietver nominācijas "Gada inženieris", "Gada arhitekts", "Gada jaunais arhitekts", "Gada jaunais inženieris", "Gada tehnologs", "Gada projektu vadītājs", "Gada būvdarbu vadītājs", "Gada būvuzraugs".

Kategorijā "Mūža ieguldījums būvindustrijā" šogad saņemti seši pieteikumi, savukārt kategorijā "Gada inženieris/arhitekts" tiks vērtēti 22 pretendenti.

Specbalvu būvinženierim, kurš demonstrējis izcilu sniegumu kādā no galvaspilsētas pašvaldības projektiem, šogad pasniegs arī Rīgas dome.

Nozares augstskolas varēja izvirzīt izcilākos studentus titulam "Gada students 2023", un šim titulam šogad pieteikts 10 pretendentu. Apbalvoti tiks pieci labākie savā nominācijā - tie, kuri mācību procesā ir apliecinājuši savu degsmi un aizrautību inženiera profesijas apgūšanā un pelnījuši nozares profesionāļu atzinību.

Apbalvojums Būvindustrijas lielā balva šogad tiek rīkots jau 11. reizi, un apbalvojuma principi paliek nemainīgi - valstiskā mērogā godināt labākos no labākajiem, profesionālākos un erudītākos būvinženierus un arhitektus, kuru devums nozarei un profesijai ir novērtējams visaugstākajā līmenī.

Būvindustrijas lielo balvu - Pamatakmeni - apbalvojuma līdzšinējos desmit pastāvēšanas gados saņēmuši 120 nozares profesionāļu, un šogad viņiem piepulcēsies 12 jaunu laureātu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu