Līga Meņģelsone kļuvusi par Latvijas Sarkanā Krusta prezidenti

TVNET/LETA
CopyLinkedIn Draugiem X
Līga Menģelsone
Līga Menģelsone Foto: Zane Bitere/LETA

Latvijas Sarkanā Krusta (LSK) kongresā šodien par prezidenti ievēlēta bijusī veselības ministre Līga Meņģelsone, informēja LSK.

Meņģelsone ilgus gadus bijusi Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore, bet pērnā gada izskaņā viņu darbam veselības ministra amatā deleģēja "Apvienotais saraksts". Ministres pienākumus gan Meņģelsone pildīja vien deviņus mēnešus.

Meņģelsone LSK vadībā nomaina Viktoru Jaksonu, kurš arī pērnā gadsimta izskaņā bijis veselības ministrs.

"LSK ir ļoti svarīga organizācija Latvijai un man kā brīvprātīgo kustības atbalstītājai. (...) Es ar patiesu prieku pievienojos LSK, lepojoties ar tas spēcīgo komandu un nozīmīgo lomu valstī. Ar savu līdzšinējo pieredzi veselības aprūpes un sociālās atbildības jomā sekmēšu biedrības izaugsmi un stiprināšu tās lomu Latvijas sabiedrībā," pēc ievēlēšanas teikusi Meņģelsone.

Līdzšinējais LSK prezidents Jaksons pateicās biedriem un vadības komandai par ilggadējo atbalstu, kopīgi strādājot LSK mērķu sasniegšanā un novēlēja Meņģelsonei "spēku un iedvesmu turpināt stiprināt LSK kā humānu, neitrālu un neatkarīgu organizāciju".

LSK Latvijā darbojas vairāk nekā 105 gadus. Tās sastāvā ir sešas reģionālajās komitejas. LSK ir viena no 190 Starptautiskā Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness federācijas biedrēm.

KomentāriCopyLinkedIn Draugiem X
Aktuālais šodien
Svarīgākais