Vai atceraties pagājušajā gadā notiekošo korgiju jeb pūkdupšu gājienu cauri visai Rīgai karalienes Elizabetes II piemiņai? Jā, jā -  tā pati korgiju parāde, kurā piedalījās 50 karalienes iemīļotākās šķirnes sunīši. Toreiz mūs pēc gājiena personīgi sagaidīja Lielbritānijas vēstnieks Pols Bramels ar kundzi Adrianu Ivamu Bramelu, no kuriem tad arī mēs ar Floki saņēmām ielūgumu uz Lielbritānijas karaļa Čārlza III dzimšanas dienas ballīti. Un lūk, kā mums gāja!

Saņemot ielūgumu, kurā laipni bija ierakstīts pasākuma formāts, sapratu – mums noteikti ar Floki turp jādodas un šī draudzība ar britu vēstniecību jākopj. Sameklējām atbilstošu tērpu dārza ballītei un, izgludinājuši Floki tauriņu, bijām gatavi!

Vietējais karaļa svētku pasākums norisinājās romantiskajā Nordeķu muižā, uz kuru Lielbritānijas vēstniecības aicinātie viesi varēja braukt koši sarkanā divstāvu autobusā, kas, kā zināms, ir viens no spilgtiem Lielbritānijas simboliem.

Pie ieejas, kur jau veidojās pamatīga viesu rinda, bija novietots cits Londonas simbols - koši sarkanā telefona būdiņa. Katram, kurš devās uz dārza ballīti, bija jāuzrāda identifikācijas dokuments, un tikai tad, pārkāpis pāri muižas slieksnim, viņš satikās ar pasākuma saimniekiem. Katrs ballītes viesis sasveicinājās ar pašu Lielbritānijas vēstnieku Polu Bramelu un viņa kundzi Adrianu Ivamu Bramelu. 

Aplūkojot ballītei iekārtoto teritoriju, tapa skaidrs, ka viss pārdomāts līdz pat mazākajai detaļai. Dārzā bija pat atvesti un izvietoti kolekcionāru retro auto – īstas britu pērles.  Publika ļoti daudzveidīga, arī dāmas, kuras īpaši piedomājušas pie dārza ballītes etiķetes, kā arī dzimšanas dienai par godu izvēlējušās uzlikt cepures un matu stīpas ar dekoriem. 

Lasi tālāk par dārgiem auto, bagātīgi klātiem galdiem un izklaidēm. Par visu kā svinēta tika karaļa Čārlza III dzimšanas diena...