Ja Rietumu valdības nekonfiscēs visus iesaldētos Krievijas īpašumus un nenodos tos Ukrainai, ukraiņi zaudēs karu, un šis iznākums Rietumiem izmaksās daudz dārgāk. G7 vadītājiem ir jāpārtrauc attaisnojumu meklēšana, jāpārtrauc būt negodīgiem pret saviem nodokļu maksātājiem un tas vienkārši jāizdara.

Ja Ukraina grasās uzvarēt Krieviju un atjaunot valsti pēc kara, tai būs nepieciešamas milzīgas naudas summas, kas, iespējams, pārsniedz to, ko Rietumu vēlētāji un politiķi ir gatavi vai spēj nodrošināt. Labā ziņa ir tā, ka jau ir pieejams milzīgs naudas fonds ārpus Rietumu finansējuma: iesaldētie Krievijas valsts aktīvi 300 miljardu ASV dolāru apmērā, kas tiek turēti Rietumu jurisdikcijās. Tomēr sliktā ziņa ir tā, ka Rietumvalstis nav spējušas vienoties par kopīgu rīcības plānu šo aktīvu izmantošanai.

Iesaldētās Krievijas rezerves varētu nosvērt svaru kausus Ukrainas labā un ievērojami samazināt finansiālo slogu Rietumu nodokļu maksātājiem. Tomēr šo rezervju konfiskācijas pretinieki nav izpratuši situācijas skarbo ekonomisko realitāti. Pašreizējais Rietumu atbalsta apjoms gluži vienkārši neļauj nodrošināt Ukrainas uzvaru.