Detroitā debitēs Volkswagen Tiguan Allspace

 

Volkswagen Tiguan saimē būs papildinājums. To sauks par Allspace un tā būs iespēja iegādāties populāro krosoveru ar pagarinātu virsbūvi.

Tiguan pagarināto versiju Volkswagen pirmo reizi parādīs Ziemeļamerikas Starptautiskajā auto šovā, kurš Detroitā norisināsies no 8.līdz 22.janvārim. Auto, ko pēc izvēles varēs pasūtīt ar septiņām sēdvietām, pārdošanā Ziemeļamerikā, Ķīnā un Eiropā nonāks 2017.gada vasaras sākumā.

Jāteic gan, ka papildinājums Allspace modeļa nosaukumam būs tikai Tiguan Eiropas versijai. Ķīnā un Ziemeļamerikā tas tiks dēvēts vienkārši par Tiguan.

Reklāma

Detalizētas informācijas par Tiguan Allspace pagaidām nav. Volkswagen vien norāda, ka krosovera riteņu bāze ir par 11 centimetriem garāka, kas dod plašākas salona transformēšanas iespējas. Tāpat Tiguan Allspace būšot pievilcīgs bāzes aprīkojums.

Saistītie raksti
Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

Volkswagen jauno flagmani sauks Arteon

Detroitas auto šovs bildēs

Detroitas auto šovs bildēs

Detroitā debitē Tiguan GTE Active prototips

Detroitā debitē Tiguan GTE Active prototipsApskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 68000 EUR
Māja
Māja, Jūrmala, 490000 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 2 stundām un 58 min - Bauskas ielā braucot Dienvidu tilta virzienā ir iespējami satiksmes sarežģījumi, plīsusi kanalizācija… https://t.co/d46KfTiRoX
  • Pirms 5 stundām - @PuuchuksJ @Girts_Majors kopš marta vidus ir uzsākta maģistrālo ielu un tiltu tīrīšana. Šobrīd ir sakopts vairāk nekā 30% apjomā.
  • Pirms 7 stundām un 40 min - "Rīgas ūdens" šodien no plkst. 19.00 veiks darbus - Dzirnavu X Riepnieku, Dzirnavu 118 pie Puškina.

Kļūsti par reportieri