Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
K
KG
17 februārī, 07:02
Ārvalstu tirdzniecības uzņēmums lai ir piemērs. Saviem pārstāvjiem jau otro reizi iegādāti kā reiz jauni KIA. Prasīju, kāpēc? 1. Uzticamība 2. Labs aprīkojums (ieguvums kopumā) par to naudu 3. 7 gadu bez rūpēm (vismaz Polijā - noteikti). Piekrītu, ka KIA pēdējos gados "ieliek" vācu ražotājiem kvalitātē. Un tā tas turpināsies vēl vairāk! Un ne tikai Kia, bet arī Hyundai u.c.
V
vito
16 februārī, 21:02
Braucu tagad ar KIA un pirms tam tikai ar vāciešiem. Nolāpīts, friči tikai kāš naudu par saviem mūsdienu nekvalitatīvajiem štruntiem. KIA nav problēmu. Lieliska vadāmība, komforts un jaudas pietiek!
K
kāda
16 februārī, 19:02
Kad noskatītajai lietotai mašinai atgrieztais nobraukums izrādijās vairāk nekā 100 000,tika nopirrkta Pilnigi jauna KIa.7 gadu garantija un ļoti pavelkamā cena bija noteicošā.Iepriekšējā "nedaudz"lietotā Zafīra remontos izmaksāja vairāk.Tehniskās nianses mani neinteresē.Mašina uz ceļa turas ļoti labi un man te patīk viss.Braucu ne pa Rīgu un sen ne pirmo gadu.
N
Nik Nik
16 februārī, 09:02
Nu jā, kia tomēr īsti nav auto :(
Ritvars Bodnieks
16 februārī, 09:02
varēja jau arī pats kādu foto nobildēt!!!!
X
XXL
16 februārī, 07:02
N. Avotiņš krietni pārspīlē. Acīmredzot kaut kas viņu šajā testā ir sakaitinājis. Taču pilnībā var piekrist, ka visas tās drazas, ko saliek kā papildaprīkojumu ir derīgas tikai lai pamatotu cenas palielinājumu. Šīs klases auto domāts galvenokārt braukšanai nevis lai zīmētos. Tieši braukšanas ziņā KIA nav ne krietni labāks, ne sliktāks par citiem SUV, bet vadītāja izjūtas un vadāmības nianses īsā testa braucienā ir stipri subjektīvas. Objektīvie rādītāji parādās tikai profesionālajos testos un protams ekspluatācijā.
S
sss
16 februārī, 05:02
Pērciet savus Iphonus un vecos Audi, BMW , kas ir gandrīz "kā jauni" un neskatieties uz KIA un Hyundai. Jā KIA un Hyundai ir daudzi trūkumi, bet kad viņi nebūs Audi, BMW jā un Toyotām par brangām naudām, tad arī 'apd1ršiet' it kā šie būtu žiguļi. It sevišķi priekšpiedziņas, ir normāls pilsētas vieglais auto.
A
Aaa
16 februārī, 05:02
Cik jābūt slimam, lai par šo maksātu 35 000 eur! Par to var nopirkt 2013. Gada Touareg ar 3.0 tdi, 245 Zs un 50-60 000 nobraukumu, kas ir kā jauns!
© TVNET. Visas tiesības paturētas