Viedāk brauksi, tālāk tiksi

 

Ikkatram no mums ir gadījies nomaldīties vai aizsapņoties, vadot spēkratu. Reizēm intuīcija pati pasaka priekšā, uz kuru pusi doties, taču reizēm ir nepieciešama navigācija, lai tiktu atpakaļ uz pareizā ceļa.

«Gatavojoties moto sezonai, ir svarīgi ne vien sagatavot motociklu braukšanas kārtībā, bet arī parūpēties par ērtu ceļošanu. Kā viens no elementiem, kas nodrošinās komfortablu braucienu ar motociklu, ir kvalitatīvs navigators,» uzskata BMW Motorrad zīmola vadītājs Jurģis Bergs.

Inovatīvais BMW Motorrad Navigator VI, kas Latvijā būs pieejams jau martā, nodrošina jaunu navigācijas sistēmu ar vairākiem uzlabotiem risinājumiem un funkcionalitāti. Tas neļaus jums nomaldīties, palīdzēs saplānot visinteresantākos maršrutus un pavērs plašāku, mūsdienīgāku multimediju vides pieejamību brauciena laikā, nezaudējot drošu vadāmību.

Reklāma

Nedalīta uzmanība ceļam

«Sēžot dzelzs zirgam mugurā, uzmanībai ir jābūt nedalītai. Ātrums ir liels, bet uz ceļa ir arī citi satiksmes dalībnieki. Ir svarīgi, lai aprīkojums nepieviļ, darbojas nevainojami un nepievērš lieku motociklista uzmanību,» brīdina Bergs.

Foto: BMW

Pēc eksperta paustā, BMW Motorrad Navigator VI ir radīts, lai braucējs varētu viegli un ātri gan saskatīt ekrānu, gan arī veikt nepieciešamās darbības. Piemēram, tā piecu collu displejs ir aprīkots ar īpašu cirkulārās polarizācijas filtru. Pateicoties šim filtram, informācija uz ekrāna ir labi saskatāma pat spilgtā un tiešā saules gaismā.

Salīdzinot ar priekšgājēju, tam ir ne vien uzlabots displejs, bet arī divreiz lielāka datu kapacitāte 16 GB apmērā. Tas domās ātrāk, atspoguļos attēlu košāk un būs labi saskatāms arī vispelēkākajā dienā.

Katram savs ceļš braucams

Mēs izvēlamies braucamo atbilstoši savam raksturam un arī maršrutu plānojam tā, lai gūtu maksimālu baudu un pie stūres justos par sevi pārliecināti.

Jaunajā navigācijas ierīcē iestrādātā funkcija «Līkumoti ceļi» («Winding Roads») ļauj izvairīties no apdzīvotām vietām. Cita jauna izvēle ir «Izvairīšanās no lielajiem ceļiem» («Avoid Main Roads»). To izmantojot kombinācijā ar jau zināmo «Izvairīšanās no ātrgaitas ceļiem» («Avoid Motorways»), motobraukšanai piemērota maršruta sastādīšana ir kļuvusi vēl pilnīgāka.

Izvēle «Brauciens turp un atpakaļ» («Round Trip») dod iespēju maršrutu izveidot, ņemot vērā braucienam atvēlamo laiku, distanci un pieturpunktu, paverot vēl vienu iespēju radīt izteikti individuālu un intensīvu motobraukšanas pieredzi. Savukārt funkcija «Dabiskā vadīšana» (Natural Guidance) pat piedāvās precīzu aprakstu par apkārtējo vidi, padarot ceļojumu īpaši izklaidējošu un izzinošu.

Ar dziesmu uz moča

Ir apkopoti vairāki topi par visvairāk dziedātajām dziesmām pie auto stūres. Ir laiks veidot arī labāko moču dziesmu topu! Jaunā sistēma viegli savienosies ar viedtālruni, nodublējot svarīgāko informāciju motocikla borta datorā, bet funkcija «Music Streaming» ļaus klausīties iemīļotākās dziesmas tieši no tālruņa!

Ātru un vieglu piekļuvi dažādām braukšanas laikā nepieciešamajām funkcijām nodrošina stiprinājums ar četrām pogām vai uz stūres uzstādītais multikontrolieris. Informācija par satiksmes sastrēgumiem un laikapstākļu prognozes tiešsaistes režīmā ir pieejamas, izmantojot aplikāciju «Garmin Smartphone Link».

Ar papildu iespējas «Mans motocikls» («My Motorcycle») palīdzību braucējs var iegūt visu nepieciešamo informāciju par notikušo braucienu, noņemot navigācijas paneli. Piemēram, kā mocis ir iepriekš lietots un cik tam ir pilna degvielas bāka, kas dod iespēju sagatavoties citiem ceļojumiem. Tos, kam patīk statistika, iepriecinās iespēja iegūt dažādus kvantitatīvos datus - cik reizes ir pārslēgti ātrumi, cik reizes bremzēts ar priekšējām bremzēm, cik ar aizmugurējām u.c.

Ar beztermiņa bezmaksas karšu atjaunošanu, kā arī uzstādīšanai automobilī paredzēto papildu aprīkojumu BMW Motorrad Navigator VI ir perfekts biedrs visiem, kuri ir ceļā!

Saistītie raksti
BMW elektromocis eRR

BMW elektromocis eRR

BMW izstrādājuši moci ar lāzerlukturiem un ķiveri ar projekcijas displeju

BMW izstrādājuši moci ar lāzerlukturiem un ķiveri ar projekcijas displeju

Marks Markess ar moci iemēģina slēpotāju trasi

Marks Markess ar moci iemēģina slēpotāju trasi


Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Rīga, 276000 EUR
Māja
Māja, Vecpiebalga, 28000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 142500 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 7 stundām un 16 min - RT @900sekundes: VUGD: Brīvības gatvē ēkas jumts deg ar atklātu liesmu.Pastāv uguns izplatīšanās draudi uz blakus ēkām;strādā vairāk nekā 4…
  • Pirms 7 stundām un 35 min - No rītiem un vakaros uz ceļiem var būt apledojums. Gaisa tº ir svārstīga, tāpēc braukšanas apstākļi var mainīties s… https://t.co/WiZScVHGZj
  • 2017. g. 29. martā 14:06 - @kaza_kubaa Labdien, Beberbeķu ielas ir sarakstā, darbus veiksim arī tur.

Kļūsti par reportieri