Avārijā Kazdangā gājis bojā divgadīgs puisēns; policija precizē sākotnējās ziņas

 

Valsts policija precizē sākotnēji sniegto informāciju par Kazdangas pagastā notikušo ceļu satiksmes negadījumu, kurā dzīvību zaudēja divus gadus vecs puisītis. Precīzi negadījuma apstākļi un iesaistīto personu atbildība pašlaik nav skaidra. Lai precīzi noskaidrotu visus notikušā apstākļus, negadījuma cēloņus un iesaistīto personu atbildību, Valsts policijā ir sākts kriminālprocess.

Šā gada 9.janvārī pulksten 16.20 Aizputes novadā, Kazdangas pagastā uz autoceļa Skrunda – Aizpute notika ceļu satiksmes negadījums - sadursme starp automašīnu Ford, kuru vadīja 39 gadus veca sieviete, un automašīnu Peugeot, kuru vadīja 29 gadus veca sieviete.

Negadījumā traumas guva abas transportlīdzekļu vadītājas, kuras tika nogādātas medicīnas iestādē.

Reklāma

Diemžēl šajā ceļu satiksmes negadījumā izdzisa divus gadus veca puisīša dzīvība, kurš sadursmes brīdī atradās automašīnā Peugeot.

Valsts policija atzīst, ka, sniedzot sākotnējo informāciju par 9.janvārī uz autoceļa Skrunda – Aizpute notikušo ceļu satiksmes negadījumu, bija nekorekti rakstīt, ka automašīna Ford saslīdēja un iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur izraisīja sadursmi ar automašīnu Peugeot. Šobrīd negadījuma apstākļi nav skaidri. Policija atvainojas cietušajiem, kam šīs informācijas parādīšanās medijos ir sagādājusi neērtības.

Lai precīzi noskaidrotu visus notikušā apstākļus, negadījuma cēloņus un iesaistīto personu atbildību, Valsts policijā ir sākts kriminālprocess.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Babītes pag., 187299 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Baloži, 55000 EUR
Māja
Māja, Babītes pag., 160000 EUR

Satiksmes informācija

  • Pirms 6 min - Šonakt maģistrālās kategorijas ielas un tilti kaisīti divreiz. Pašlaik notiek rajonu nozīmes ielu kaisīšana. Brauci… https://t.co/D4pWBD9bRB
  • Pirms 33 min - @Valsts_policija informē, ka uz Jūrmalas šos. (A10) pie Piņķiem (~18.km) ir noticis CSNg. Daļēji bloķēta satiksme R… https://t.co/o5MefLm6m9
  • Pirms 1 stundas un 10 min - Šobrīd apledojuma veidošanās apgrūtina braukšanu atsevišķos posmos pa valsts galvenajiem ceļiem un daudzviet pa reģ… https://t.co/9fPVfOSDKc

Kļūsti par reportieri