Komentāri par:
Agneses 4.diena: sieviete viena pati, tumsā, ar smagu somu lūdz pajumti, tas arī viss...
 
Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconZaiga Finka (mini-pulkstentiņš) 2017. g. 25. martā 07:17

  Agnese, lai Tev izdodas pabeigt uzsākto. Paldies, ka dalies ar mums. Šorīt aizķēros pie datora, kamēr sameklēju visus ierakstus no Tavas pirmās ceļojuma plānošanas dienas. Ar nepacietību gaidu turpmākā ceļojuma aprakstus. Un novēlu, lai pēc iespējas vairāk saules silda Tavu ceļojumu.

  1
 2. iconzivju_dzenitis 2017. g. 20. martā 21:57

  Man ar lasot liekas, ka tas celtnieks vagoniņā viņai būtu ko parādā, ka par katru cenu viņa jāizgulda. Ja iet pārgājienā jāspēj pašam pārnakšņot, ne gaidīt no citiem.

  2
 3. iconIeva Ieva Ieviņa 2017. g. 20. martā 20:59

  Kā vārdā šādi jāmocās,2ivu bērnu mātei,kurai vajadzēja būt pie bērniem!!!

  3
 4. I

  Agnese, tu jau esi paveikusi daudz, turies! Un neietekmējies no negatīviem komentāriem. Grūti iztēloties, ka normālā sabiedrībā kādam kas būtu iebilstams pret to, ka kāds cits ir uzdrošinājies, atteicies no mietpilsoniskās ikdienas ritma, lai nodotos sapnim. Tādas lietas ir tik personiskas, ka to pat nav nepieciešams līdz galam izprast, lai attiektos pret to ja ne labvēlīgi, tad vismaz neitrāli. Diemžēl, mūsu sabiedrība vispārīgi cieš no mazkustības, aptaukošanās, alkoholisma utml. - būtu taisni jāpriecājas, ka ir vispār kāds, kurš realizē šādu pasākumu un dalās ar to publiskajā telpā. Taču nē - nenovīdība ir tik neizmērojama, ka tā iespraucas pat tik šķietami neitrālā situācijā...

  0
 5. Agnese, Tu gan esi drosmīga! Lai Tev vienmēr blakus gadās tikai labi cilvēki! Tev viss izdosies!

  1
 6. iconZigimants Fon Kreslins 2017. g. 20. martā 18:19

  P.S. Jā, sagatavojusies viņa nav pārāk labi, tas fakts, ko minēju jau agrāk. Bet nekas- pakaļa jāatsaldē lai iedarbinātu smadzenes :)

  2
 7. intriģējoši, ir arī kaut kādas citas daļas pierakstītas šim ceļojumam? Pašam arī līdzīgi plāni un domas ir bijušas, bet tā arī nekad neesmu saņēmies. Iedvesmojoši lasīt, ka ir daži(as) kas negaida, bet dara!

  1
 8. iconArnita Gremzdiņa 2017. g. 20. martā 16:53

  Atbalstu, tiešām Agnes, atbalstu Tavu ceļojumu, super! Neņem galvā tos, kuri Tevi kritizē, paši noteiki var cept tikai pankūkas un audzēt lielus vēderus. Un skumji, ka cilvēki laika apstākļu raksturojumu nosauc par čīkstēšanu, sūkstīšanos utt. Lai Tev izdodas sasniegt izvirzītos mērķus!

  2
 9. Man arī tas nav saprotams.Pārgājiens tādā laikā ir bīstams veselībai; un varbūt pat dzīvībai. Uzskatu, ka tā ir bezatbildība attiecībā pret ģimeni; un iesaku sēsties autobusā ; atgriezties mājās un izcept bērniem pīrādziņus.

  5
 10. iconMārcis Graudiņš (Marčs) 2017. g. 20. martā 15:37

  Ja jau Tu tik vareni laid, tad jau piebiedrojies mums, 4 cilvēku grupai kājām ceļojumā uz Romu (pavadošais mantu auto). Iziešana ~ maija beigas, jūnija sākums, ilgums ~ 4 mēneši, ceļā plānotie izdevumi ap 2000 eur uz kartes.

  0
 11. iconLiene Laukšteina Mārcis Graudiņš (Marčs)2017. g. 20. martā 17:01

  Ja Agnese tiks ar šo galā un ,domāju,ka tiks,diez vai gribēs iet ar pavadošo transportu un grupā.

  1
 12. iconMārcis Graudiņš (Marčs) Mārcis Graudiņš (Marčs)2017. g. 20. martā 17:01

  Varbūt vēl kāds (-a), vēlas pievienoties?

  0
 13. priekškam tas viss?
  Tak uztaisi blogu, un raksti tur, te atstāj vietu svarīgākiem jaunumiem!

  3
 14. iconBruno Eihentāls 2017. g. 20. martā 15:30

  Cilvēks ir nolēmis pastaigāties, izvēdināt galvu! Pie viena pazīmēties soctīklos! Bet visu laiku par kaut ko sūkstās: sniegs pa aukstu, vējš par stipru, pārāk ātri satumst! Hallo, cilvēciņ, Tu no citas planētas esi atlidojusi? Nu tāds ir tas klimats te Baltijā marta sākumā. Tad vai nu ej vai neej!

  3
 15. Kurš velns viņu trieca šitādā laikā pārgājiena? Un pameta bērnus vienus vai ar tēvu,es uzskatu ka sievietei ir kautkādas problēmas un cenšas pievērst citu uzmanību.

  9
 16. iconZigimants Fon Kreslins Karīna Broka2017. g. 20. martā 18:18

  Tev to nesaprast. Ir cilvēki, kas sēž mājās, skatās TV, pa retam ko tupu iekomentē un jūtās ok. Ir cilvēki, kas grib ko vairāk, kaut vai attīstīt sevi, pārbaudīt savas spēju robežas utt.
  Pameta bērnus skan stulbi pat kontekstā. Bērni visticamāk ir labi pieskatīti nevis pamesti. Nav ne jausmas vai ir vīrs, ja ir, cepuri nost vecism, ka atbalsta šādas idejas. Ja nav- vai nu nevajag, vai arī nāks kad būs vajadzīgs.
  Mazāk stulbu komentāru, un būs labi.

  2
 17. iconZaiga Finka (mini-pulkstentiņš) Karīna Broka2017. g. 25. martā 07:14

  Karīna, kurš Jūs trenc katru dienu sust pie datora un kritizēt aktīvus un cienījamus cilvēkus! Visu cieņu Agnesei!

  1
 18. iconRita Modrite Leikarte Berzina (67) 2017. g. 20. martā 11:20

  ja skumigi

  1
 19. Ja cilvēks iet tādā pārgājienā ,tad ir jābūt gatavam nakšņot zem klajas debess un nav jāsūkstās,ja kāds negrib dot naktsmītni.Neiet jau uz Aglonu!

  9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi