Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Viesu stils veikala «Vibe» atklāšanā

  • Raksts
  • Foto
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Līdz ar pirmajām pavasara vēsmām Rīgā sevi spilgti pieteicis jauns spēlētājs konceptveikalu saimē – sieviešu apģērbu un aksesuāru konceptveikals VIBE.

VIBE ir pirmais deviņu ārvalstīs atpazīstamu un augstu novērtētu zīmolu pārstāvis Latvijā – GAI+LISVA (Dānija), FRISUR (Vācija), MINIMUM (Dānija), DANTE 6 (Nīderlande), KAASKAS (Polija), SHOE BIZ COPENHAGEN (Dānija), EMMA GO (Dānija), MARKBERG (Dānija), BASIC APPAREL (Dānija). Veikalā nopērkamais apģērbs un aksesuāri pieejami tikai vienā eksemplārā no katra izmēra.

«Mēs ticam, ka apģērbam jābūt kvalitatīvam, funkcionālam un viegli kombinējamam. Tādam, kas netraucē izcelties tā valkātāja dabiskajam skaistumam, vienlaikus ļaujot veidot izteiksmīgu personisko stilu, kurš sakņojas detaļās, kā arī formu un krāsu tīrībā. Vadoties pēc šiem principiem, arī izvēlamies zīmolus, kurus pārstāv VIBE,» stāsta konceptveikala līdzīpašnieces Līga Vītola un Baiba Bergmane.


0 Komentāri