iepriekšējais 1 2

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. f

  Nepatīkama aktrise... vis caur samākslota tā Kantāne :(

  0
 2. iconAstrīda Jubele (Astere, Kristofers) 2011. g. 19. aprīlī 12:05

  Brīnišķīgs raidījums- man ļoti patika abu lielo mākslinieku savstarpējo attiecību atrastais
  šarms.Ar mīlestību caurvijots raidījums un brīnišķīga dāvana ,kurai pievienojos ar vislabākajiem vēlējumiem arī es!

  4
 3. A

  Tas ir AMORAALI !
  Vai par Ziedona honorariem un Kantanes deputates algu+abu pensijas nevareja savest dzivokli kartiba?
  Visu tikai"na haljavu".Cik eerti!
  Varbut kadai daudzbernu gimenei tik tiesham bija nepiecieshams REMONTS,bet ne shiem te "nabadzinjiem"...

  1
 4. p

  Imants māk atšķirt svarīgo no nesvarīgā :)
  Viņš viennozīmīgi ir personība.

  4
 5. a

  Varētu padomāt, ka Ziedonis tikai krāsainās pasakas ir rakstījis.

  0
 6. i

  Sprotams, ka Ausmai ar gribas kādu savu stūrīti un darbistabu. Žēl tikai, ka istaba, kur strādājis Ziedonis tik prasti tika pārveidota un tā pa lēto. Pat koka logs ar plastmasu aizvietots. Briesmīgi. Un visas tās finiera mēbeles, smuko veco skapju vietā. tie skapji istabā tak bija liela vērtība, tos vajadzēja integrēt nevis nafig izmest laukā.

  Par Ziedoni un Ausmu runājot, viņiem vis ir kārtībā. Kas mīlējas, tas ķīvējas. 45 gadu kopdzīve jau nav joka lieta. Tad tāda paburkšķēšana vienam uz otru jau neko sliktu ar nenozīmē. Bet nu raidījuma veidotājiem vajadzēja padomāt mazliet cītīgāk ko rādīt un ko nerādīt publikai.

  5
 7. D

  Šitais raidījums gan bija galīgi garām - atstāja nelabu iespaidu - ģimene kašķīga ! Labi Ziedonis ka mākslinieks - okei , bet ka cilvēks nejauks , kāšķīgs , neiecietīgs ! Nepatīkama personība ! Arī Ausma nav labāka , ja jūs redzētu kādus " teātra uzvedumus " viņa slimnīcā tēloja , kad Ziedonis tur gulēja ārstējoties ! Abi labi ! Bet ka ģimene - nīgra , slima !

  0
 8. m

  Man patīk gan dizains, gan raidījums!

  6
 9. u

  runājiet ko gribat-man patika,maza istabina,gaisa,jauka.

  4
 10. L

  Dizains vienkārši totāli NEKĀDS, kas tā Zane vispār ir, ir ko beigusi arī????

  4
 11. r

  Gribu teikt, ka te runa nav '"par krekliem..." Kaut arī visiem bija labākie nodomi, šķiet, tika pārkāpta kāda ētikas robeža. Tomēr nevajadzēja vismaz publiski rādīt, ka tieši Ziedoņa istaba tiek pārtaisīta nu Kantātei, tāpat - Kantātes vārdi par ziedošanos, klātesot Ziedonim. Viņš vēl ir ar mums. Bet pati zinu, ka dzīvē, gluži negribot, var izveidoties šādas situācijas, par kurām vēlāk pašam kauns un kas jānožēlo.

  7
 12. X

  Nu,varbūt vispirms apjēdz,kam to remontu taisīja,lielā kritiķe!Nekādas KANTĀTES tur nebija.Visuzinošie kritiķi būs palaiduši garām,ka pirms remonta,prom ejot,Kantāne teica,ka nu visu ir pateikusi,ko tieši viņa gribētu,tātad viņai bija savas konkrētas vēlmes,ko dizainere arī izpildīja.Un,kā darbistaba,tā telpa sanāca pietiekami labi.Runājot par žalūzijas toni-pamēģiniet gulēt aiz gaišām žalūzijām,ja telpa ir saules pusē un stari spiežas iekšā jau no agra rīta.

  3
 13. x

  Nerunāju ne par žalūzijām, ne sienām, ne plauktiem, ne pat par Kantāti. Bet par Imantu Ziedoni gan - vai medijiem nav jājūt kāda robeža, lai tikai piesaistītu publikas uzmanību.

  4
 14. r

  Nerunāju ne par žalūzijām, ne sienām, ne plauktiem, ne pat par Kantāti. Bet par Imantu Ziedoni gan - vai medijiem nav jājūt kāda robeža, lai tikai piesaistītu publikas uzmanību.

  0
 15. g

  Skumji,ka raidījums radīts lai paceltu reitingu.MJ nezin savu vietu jo neprot izturēties ar pietāti pret Latvijas kultūras personībām konkrētajā gadījumā pret I.Ziedoni.Pārveidot Ziedoņa dzīves vietu bija vislielākā kļūda.Tas kas tika izveidots te var dzīvot Jānis,Pēteris,Anna u.t.l.Te netika izveidota telpa ,kur kaut vai blakus dzīvo Ziedonis. No dizaina viedokļa BEZPERSONISKS.Jā smuki nokrāsots gaišās krāsās.Telpa iekārtota priekš ierindas cilvēka.Dizainu pat negribas apspriest jo viņa vienkārši nav,bet tā ir liela māksla uztaisīt tā lai mēs nenojaustu,ka esam Ziedoņa dzīvoklī.Te laikam būs KANTĀNES memoriālais muzejs ,,skandināvu stilā,,

  9
 16. p
  piekrītu! gatis2011. g. 27. martā 16:11

  Piekrītu! MJ ielauzās Kantānes un Ziedoņa dzīvoklī, patvaļīgi izremontēja istabu, piespieda Kantāni priecāties par interjeru un ņirgādamies uztaisīja raidījumu. :D

  5
 17. A

  Gaišākas krāsas vajadzēja, īpaši žalūzijām... un gaismas vairāk...

  1
 18. n

  Tāpēc ir labi jūsmot par māksliniekim no gabala, nevis viņos iemīlēties. Smaga rakstura cilvēki. Man arī palka Kantānes žēl, grūti ar slimu, ērcīgu cilvēku un vēl "personību". Un lāči nav dumji, tie noteikti komensē cilvēkam to, kā dzīvē ir ļoti pietrūcis.
  Par interjeru- par dauz skapju. Labāk mierīgu un nepretenciozu cilvēkiem gados, nekā sprēgāt ar savu dizainera talantu, un lai tas cilvēks nabags dzīvo tur, kā grib, kaut pats ņem pindzeli rokā un pārkrāso.

  4
 19. p

  Šoreiz mājokļa jautājums tiešām nebija izdevies viena iemesla dēļ: ja taisīja istabu Kantānei, tad nevajadzēja likt akcentu uz Ziedoņa personību. Un te nu situāciju neglābs ne iepriecinoši, ne nepatīkami komentāri, jo pati ideja bija diskreditējoša. Un rezultātā zūd visa interese par veikto "remontu".

  9
 20. m

  Piekrītu. Viņi abi ir pietiekoši lielas personības, lai šoreiz istabas krāsas tik briesmīgi nesietu kopā ar Ziedoņa daiļradi - viņam taču top memoriālais muzejs. Vai tad Ausmai pašai nav nevienas lomas, ko atcerēties un pieskaņot istabai. Interjeristei iesaku "jahtas interjera" kursus iziet. Mazai telpai bija par rupju mēbeles. Mierīgi varēja atļauties uz pusēm salokāmu dīvānu, minimālistisku, bez galiem - ērtāk sēdēt, ceļgali nesitas pret rakstāmgaldu,un arī pietiekami plats gulēšanai. Slēgtie grāmatu plaukti tik mazā telpā galīgi garām, un atvilkņu bloks bija jāliek zem galda pie loga.
  Bet Ziedonis - ir palicis vienkārši vecs... Tā notiek.

  0
 21. iconAnita Greiliha 2011. g. 25. martā 00:00

  Man raidiijums loti aizkustinaaja-loti sirsniigs,izdevies.Visu cienu maaksliniekiem.Arii istaba jauka,funkcionaala.ja veel tiks izvietotas graamatas un miillietinas-buus jauki.Vieniigais -saruugtinaaja komentaari/cik gan viegli maakam otra darbam un puuleem ANONIIMI uzsplaut............../.

  9
 22. .

  Kaadas "vajadziibas" te vispaar tiek apspriestas taa arii nesaprotu- garlaiciigs interjers paliek garlaiciigs interjers, neizdevies interjers paliekneizdevies interjers. Neaizmirsiisim MJ galveno uzdevumu radiit interesantu un skaistu interjeru, jaa, arii vadoties peec iedziivotaaju veelmeem, tomeer taas vajadzeetu interpreteet vizuaali baudaamaa veidaa

  7
 23. j

  sākumā iemācies rakstīt :)

  0
 24. I

  Ziedonis bija tik neiecietīgs pret Ausmu ka man vienkārši palika viņas ļoti žēl. Savas dzīves steigas dēļ pat nevarēja atļauties kaķīti ko mīlēt. Vienīgais ar ko viņa aizstāj ir lāčiši. Nu žēl. Viens ir tas ka upurējusies liela mākslinieka dēļ. Bet te nu jautājums paliek atklāts. Bet vai bija vērts ? Dzīve ir pagājusi. Jā bija skaisti brīži. Bija jādomā arī par sevi.
  Tā upuru nešana kāda labā ir latviešiem raksturīga.
  Ausmai laikam tā isti ar nepatika izremontētais dzīvoklis. Pārāk tumšās krāsās un tā gulta arī bija galīgi garam. Piekrītu Ziedonm kurš nemitīgi tur jautāja kas tajā gulēs :) Humors.

  6
 25. v

  priecājos ka ļoti cienījamos gados vēlas atjaunot dzīvokļa iekārtojumu-- tas ir ļoti, ļoti liels pārbaudījums, īpaši cien. I. Ziedonim, kuram ir pasliktin. veselība un droši vien pārciestās sāpes liek sevi manīt.Prieks par mājokļa jaut. komandu, kuri riskēja veikt pārmaiņas.Domāju ka viss būs jauki...

  3
 26. e

  Varēja uztaisīt bibliotēkas kabinetu ar Ziedonim cienīgām mēbelēm. Stila nekāda, piebāzta istaba kā skolniekam. Tizli.

  2

iepriekšējais 1 2

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi