iepriekšējais 1 2

 1. Lai veicas jaunajiem vecākiem un bērniņiem!
  Skumji lasīt komentāros briesmīgus neizglītotu cilvēku murgojumus. Arī ar empātiju un loģisko domāšanu daļai ir smagas problēmas.

 2. Kamēr kritēriju vidū netiks iekļauta arī prasība pirms apaugļošanas abiem normalizēt ķermeņa masu un atmest smēķēšanu (un noturēties vismaz pusgadu), tikmēr šāda te mākslīgās apaugļošanas finansēšana ir noziedzīga, bet ja šos kritērijus ieviesīs, tā būs neētiska naudas izšķērdēšana.

 3. heh » Ieva 2013. g. 28. augustā 15:19

  Tu pati sapinies savos apgalvojumos. Nejedzigs komentars

 4. circeni jau nekas cits kā pe. žas un dzemdes neinteresē. pati pat izskatās līdzīga

 5. Berni, kas nakusi pasaule ar MA piepalidzesanu ir ilgi gaiditi, loloti, planoti, izsapnoti, mileti jau tad, kad vien vienus gaidija Tie nav nejausi gadijusies, negribeti, kas 'metajas pa kajam'.

 6. Vai tik nav par maz ieplānots! Der noskaidrot, cik reāli ir ģimenes ar konkrēto problēmu

 7. Nu viena mau ība valda Latvijā atkal nauda tiek blēņām . Atkal kukuļošana ir uzvarējusi - cūku būšana . Lazi dzimst kropļi !!!

 8. aa » koks 2013. g. 28. augustā 11:00

  Kad tu netiksi pie berniem, vai taviem berniem bus neauglibas problema, jo ta arvien vairak izplatas, tu neteiksi, ka tas ir blenas. Cilveki, kas nav ar to saskarusies, tik ta runa. Kad pasiem ir lielas problemas, tad ta muti nevirina. Skaties, tas viss tev vel prieksa....

 9. Nu šitais vispār ir sviests - riktīgs genocīds pret Latviešu tautu. Nevajag aizmirst, ka bērni izaug, aprecas....dievs pasargi, ka tik ne ar pusbrāli vai pusmāsu...:))

 10. izskatas ka kadam ar to pratu ir pasvaki.... » Prātnieks 2013. g. 28. augustā 11:02

  Tu esi de*? Kads pusbralis, pusmasa? Ta ir mediciniska manipulacija, kas palidz pariem apiet skerslus. Vairuma gadijumu tiek izmantots abu genetiskais materials un tikai loooti lielu viriesa problemu del tiek piesaistits donors. Tas ir niecigs procents salidzinot ar visam manipulacijam. Par kadiem pusbraliem, pusmasam tu runa?

 11. Nesaprotu, vai tad Latvijā vīriešu trūkst?

 12. to » sīkais 2013. g. 28. augustā 11:03

  Viriesu netrukst, bet viriesu ar augstu spermas raditaju gan ir loti maz. sīkais, iesaku nodot spermogrammu savlaicigi, lai parliecinies kadi ir tavi rezultati, varbut jau laicigi jaiet arsteties.

 13. Glābsim izmirstošos un izbraucošos "latviešus" ar mākslīgo apaugļošanu, nu ja tas nelīdzēs, jāsāk būs nodokļumaksātājus klonēt!

  Valdība...

 14. ja nauda ir - kāpēc ne? Interesanti gada beigās kas tad sanācis - kopā cik iztērēts un cik grūtniecības iestājušās un attīstījušās citādi te visādi cipari vien

 15. ... » ne vien 2013. g. 28. augustā 03:16

  un vai tad gada beigās iegūtie dati nebūs dati, tb. cipari? eksperts atradies.

 16. Zini, musdienas viens no lielakajiem neauglibas iemesliem ir viriesu slikta spermas kvalitate. To ietekme loti daudz faktoru. Pat veseligi dzivojosiem viriesiem, kas sporto, nesmeke, alko nelieto, biezi ir slikta sperma. Kapec? Tamdel ka dzivojam laikmeta,kur ir sabojats gaiss, kur partika ir piebazta ar hormoniem un pesticidiem ko mes pat nezinam, tamdel ka jebkurs citigi stradajoss virietis piedzivo stresu un nogurumu, kas dod ieverojamas sekas uz spermu. Ja tiesi stress ir ieverojams kaitelklis. Tatad kadu profilaksi tu iesaki pret stresu? Pamest darbu? Bezdarbniekam ari ir stress. Riebjas sitiem muldetaji, kuri reali neko par to temu nezin, tik muld muldesanas pec.

 17. privātās klīnikas? Kāpēc valsts pati nevar to darīt?

 18. urowindows » Vai tās nav 2013. g. 27. augustā 22:58

  Kurš tad to darīs? Valdis? Bet Valdim nav sēklas.

 19. wer » Vai tās nav 2013. g. 27. augustā 23:22

  Tas butu loti labi, ja valsts to daritu, bet redzot cik sausmiga limeni sobrid ir valsts medicina, valstij lidz MA ir tik pat talu ka lidz menesim. Tamdel vismaz ir labi, ka mums ir privatklinikas un serviss tajas ir tiesam augsts, loti augsts salidzinot ar valsts medicinu.

 20. Kaut izdotos kādu ģimeni padarīt laimīgu!!!! Man nav žēl samaksāto nodokļu:)

 21. nja » Sirds 2013. g. 27. augustā 23:23

  100%

 22. Man ir psiholoģiska problēma ar sievietēm. Varbūt valsts var apmaksāt man mauķeles, citādi es nojūgšos.

 23. Nosutijums » cunt riot 2013. g. 28. augustā 15:20

  Psiho maja var sanemt konsultaciju par brivu.Laimigu tacinu.

 24. Pareizi davaj tagad nodokļumaksātājus vēl spiedīsim apmaksāt mākslīgās apaugļošanas, valsts ir galīgi nojūgusies. Gribi bērnu, bet nevari to iegūt dabīgā ceļā? Var būt tā vietā lai bomžotu no valsts adoptē??? Pilni bērnunami, bet nē dava lai tie bērni bērnunamā pūst, es labāk no nodokļu maksātāju naudas uztaisīšu sev mākslīgi bērnu...vienkārši vemt gribas no šito cilvēku stulbuma un liekulības.

 25. kristelita » ????? 2013. g. 27. augustā 22:10

  Man gribās vemt no tava komentāra!
  Cik dzērāju un narkomānu bērnus esi pats adoptējis no bērnu namiem?
  Šī ir vissjēdzīgākā lieta, ko valsts dara savu iedzīvotāju labā!
  Cik daudz ģimeņu, kurās bērni ir neplānoti, nemīlēti, vecāki brēc pēc pabalstiem.
  Tici man, šie vecāki ne kapeiku neprasīs un būss visslaimīgākie cilvēki uz pasaules auklējot SAVU bērnu!
  p.s. es ceru, ka tev nekad nenāksies saskarties ar šo problēmu

 26. njaaaa » ????? 2013. g. 27. augustā 23:15

  Kretinisks komentars. Kad tev vai taviem berniem bus problemas tik pie bernina, tu kauksi uz menesi, lai tikai kads tevi atbalsta un tu tiec uz MA kas ir milzigas izmaksas.
  Ceru,ka tad, kad tev bus vajadziga mediciniska palidziba, tu neiesi pie arstiem un uz slimnicu un neteresi nodoklu maksataju naudu.

 27. ????? - Kristelita » ????? 2013. g. 28. augustā 01:32

  Nu uzreiz var redzēt ka esi pastulba kā minimus -
  1)Cik dzērāju un narkomānu bērnus esi pats adoptējis no bērnu namiem? Es tev pateikšu cik 0, jo man ir pašam savi bērni un es neprasiju no valsts NEKO, lai tos radītu un ja nespētu, tad es adoptētu bērnus no bērnu nama 100%.
  2)Tici man, šie vecāki ne kapeiku neprasīs -

 28. ??????- Kristelia » ????? 2013. g. 28. augustā 01:34

  2)Tici man, šie vecāki ne kapeiku neprasīs - viņiJAU BOMŽO NO VALSTS PAT PIRMS VIŅIEM IR BĒRNI!!!!!!! Tu vispār saproti ko tu raksi, ne kapeiku neprasīs, viņi jau ir iztērējuši TŪKSTOŠUS tikai lai tiktu pie bērna, kamēr ir pilni bērnunami, ņem par brīvu!!!!

 29. Aaapaaac » ????? 2013. g. 28. augustā 11:08

  Tikai glups cilveks var pateikt ko tadu "viņiJAU BOMŽO NO VALSTS PAT PIRMS VIŅIEM IR BĒRNI!!!!!!!"
  Tu cilvek nekad neizmanto arsta pakalpojumus? Slimnica ari ir svesa. Ja ne pasam, tad vecakiem gan jau ka nevienu reizi vien ir bijusi vajadziba apmeklet arstu. Tatad sanak, ka tu vai tavi tuvakie bomzo no valsts lidzeklus arstam, jo apmekle valsts arstu vai izmanto slimnicas pakalpojumus. Nu tas gan ir nekrietni ta darit un runat par citiem.
  Esi apzinigs pilsonis, netere svesu nodoklu maksataju naudu un neizmanto valsts pakalpojumus, ok? Kad tev bus vajadziga sirdsopracija, diabeta arstesana vai citas manipulacijas, tu busi apzinigs pilsonis un sedei majas, lai nebomzotu valsts lidzeklus,v ai ne? Jo visa si medicina ir mezonigi darga.
  Pirms runat par citiem, paskaties uz sevi. Ka vispar ko tadu var rakstit. FUI.

 30. simpātiskās varu apaugļot :)

 31. Gaidi ar maisu » es 2013. g. 27. augustā 23:21

  DOmaa kada tevi gribees un bernam tavus geeenus???? Visdrizak ka paliksi beshaaa.

 32. Citas valstis dara tā, lai mazāk būtu neauglīgo ģimeņu (izglītošana un profilakse) - nodokļu maksātājiem esot lētāk!

 33. Ak vai » zahars 2013. g. 27. augustā 23:16

  Zini, musdienas viens no lielakajiem neauglibas iemesliem ir viriesu slikta spermas kvalitate. To ietekme loti daudz faktoru. Pat veseligi dzivojosiem viriesiem, kas sporto, nesmeke, alko nelieto, biezi ir slikta sperma. Kapec? Tamdel ka dzivojam laikmeta,kur ir sabojats gaiss, kur partika ir piebazta ar hormoniem un pesticidiem ko mes pat nezinam, tamdel ka jebkurs citigi stradajoss virietis piedzivo stresu un nogurumu, kas dod ieverojamas sekas uz spermu. Ja tiesi stress ir ieverojams kaitelklis. Tatad kadu profilaksi tu iesaki pret stresu? Pamest darbu? Bezdarbniekam ari ir stress. Riebjas sitiem muldetaji, kuri reali neko par to temu nezin, tik muld muldesanas pec.

 34. circieni arī vajag apaugļot mākslīgi .:)))

 35. ! » TO 2013. g. 27. augustā 21:05

  piespiedu kaartaa ;(

 36. fredis » TO 2013. g. 27. augustā 22:31

  A kur to isdzimteni liks ?

 37. Vispirms nodrošiniet iespēju izdzīvot jau piedzimušajiem bērniņiem un tikai pēc tam tērējiet naudu mākslīgajai apsēklošanai...

 38. ed , tev ar galvu slikti ? » Eds 2013. g. 27. augustā 20:16

  uz mākslīgo apaugļošanu taču neiet tas , kas nevar atļautie bērnu .
  tas taču pat tik aprobežotam cirvim , kā tev , būtu jāsaprot

 39. Eds » Eds 2013. g. 27. augustā 20:59

  Protams, protams - Lai iet kurš grib. Tikai PAR SAVU NAUDU! Neatņemiet valsts (manu) naudu jau dzimušo bērnu izdzīvošanai...

 40. to Eds » Eds 2013. g. 27. augustā 21:03

  Eds tad tu beidzot ari visur ej par savu naudu, Kad tev vajadzes sirds operaciju vai kadu citu augsta limena iejauksanos, tu nemaz neiedomajies pretendet uz valsts apmaksu. Davai kraj naudu, lai vari samaksat. Tu jau tikai proti muti brukket. MA ir tada pati mediciniska manipulacija, ka zarnas izgriesana. Par ko tad sie pari ir sliktaki un nevar sanemt valsts palidzibu.
  Tatad sac krat naudinu operacijai, kuru gan jau ka dzives laika tev vajadzes.

 41. 1586.28*55:16=5452.84

iepriekšējais 1 2

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.
Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv


TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi