Komentāri par: Svētku izpilddirektore: par laika apstākļiem atbildību nevaru uzņemties

Īsumā
 • Deju kolektīvu vadītāji tika instruēti par karstumu
 • Organizatori turpmāk sola rosināt veselības izziņu iesniegšanu

iepriekšējais 1 2 3 4 5 17

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. s

  par karstumu atbildēt nevajag, bet vai tad nevarēja koncertus pārcelt uz vēlāku laiku?

  0
 2. 2

  Ja es būtu bomzis, tad nesiltinātu skolu, un mūsu darbs nebūtu novērtēts visaugstākajā līmenī. Tā nav skola Mežciemā :) Un uzskatīt 16-17 gadīgus tīņus par maziem nevainīgiem jēriņiem, kas nezina kas ir alkohols???? Pajautājiet jebkurai skolas apkopējai, vai tuvējo Maximu pārdevējām. Tāpēc jau mēs esam tādā pa..ļā, ka ticam pasakām. Ja Jūsu lauku skolu pedagogi var pateikt saviem audzēkņiem, ka jādejo ir vestēs - jo citādi viņi slikti izskatīsies TV, vai arī ja nebūs tērpi, tad pedagogi viņus nevarēs atšķirt. Debīlā tauta, kas paši neko nespēj izdarīt tikai nolikt visus

  0
 3. h

  Nesmuki izrīkojās arī pret koncerta apmeklētājiem. Es savu lielo mangali dabūju atstāt pie ieejas, jo nebija atļauts ienest (par vēl neattaisītu pudeli). Teica, ka jāpērk ūdens iekšpusē (0,60ls par mazo pudelīti). Bez tam pārdevēji ik pa brīdim sabļaustījās, vai ūdens vēl vispār ir un pēc ilgas rakņāšanās pa kastēm tomēr atrada.
  .............................................
  .............................................
  .............................................
  ....
  WTF?!!!!Kas tas par murgu, ka nedrīkst ienest... ūdeni stadionā? bet vispār sen jau skaidrs, ka Dziesmusvētki pārvērtušies par piķa pelnīšanas, nevis tautas svētkiem.... Pie tam, pat pret piķa sagādātajiem, ti, bērniem, izturās kā pret lopiem.. Vot šito vajadzētuaizrakstīt UNESCO, lai viņi zin,kas darās ar to pasaules kultūras mantojumu.

  0
 4. j

  Kauns. Neprofesionalitate. Patvala

  0
 5. A

  neviens ne par ko neatbild- tipiski Latvijai..

  0
 6. .

  ha..ha..ha.

  0
 7. n

  nu vēl pataisīs bērnus par dzērājiem...gan jau paši skolas siltinātāji būs metuši,bet te uz bērniem grib sagāzt vainu...smiekli nāk.
  Siltina skolu..gan jau tā ir 89.krievu skola Mežciemā. Nedzēra tur bēni.Nevajag fleitēt.

  0
 8. C
  Carlito nevajag melot2010. g. 14. jūlijā 23:07

  Nu vai dieniņ, protams, ka neviens neko, visi gāja rotaļās, Kas dārzā, Pēdējais pāris šķirās un tamlīdzīgi:DDD

  0
 9. l
  lai paliek.tikai kam no tā prieks>Carlito 2010. g. 14. jūlijā 22:46

  Neviens nekur nav pagaisis vēstures putekļos atšķirībā no Latvijas,kura pa šiem 20 "neatkarības" gadiem pazaudēja daudz vairāk iedzīvotāju un īpaši arī latviešu - vairāk nekā Staļina represiju laikā. - neviena masonvalsts savus iedzīvotājus tā nav pazemojusi.
  Bet mēs! - Tieši mēs esam jau pagaisuši! - ..vieni pensionāri un bērni vien palikuši ar saujiņu studentu, kuri kaļ plānus kā drīzāk tikt prom no šīs valsts.
  Palikušie lutauši dejo kangariem par prieku,kurus kā marionetes izrīko SVFs.
  Ko te gvelz niekus,ka mēs esam ko izturējuši. Visi ,kas kaut ko ir pierādījuši un sasnieguši personīgajā dzīvē mākslā un zinātnē...visi ir prom.
  Palicējiem - nabagierm...tie vēl danco priekšā un nesaprot,ka ar šo akceptē ņirgāšanos par sevi un savu valsti,kur atņemtas visas iespējas ārstēties, cerēt uz cilvēka cienīgu pensiju vecumdienās,un tādas partijas,kas šeit valda - visas ir labējās.Kreisās kā tādas sakompromitēja un likvidēja.Arī strādnieku šķiru likvidēja.
  Balso vai nebalso - te taisnības navar būt,jo visas koalīcijas partijās ir ieprogrammētas klausīt savam feodālim un savam augļotājam.

  1
 10. C
  Carlito lai paliek.tikai kam no tā prieks>Carlito2010. g. 14. jūlijā 23:04

  Tev vajag speciālista konsultāciju.

  0
 11. U

  Nav jau jātbild par laikapstākļiem, bet par bērniem!

  0
 12. 2

  Vai tiešām vispirms nebūtu jāprasa atbildība no konkrētā kolektīva pedagogiem??? Nezin kāpēc, bet kolektīvā kurā dejo arī mana atvase (starp citu jaunākais - tikai 4,5 gadi) nebija nekādu problēmu. Pedagogi un vecākie deju biedri palīdzēja mazajiem, nepārtraukti apgādāja ar ūdeni, saldējumu, pārtraukumos visi kopā uzturējās ēnā, spēlēja spēles, atpūtās, nosnaudās. Un rezultātā visiem, arī manai 4,5 gadīgajai atvasei tikai pozitīvas emocijas un atmiņas.
  Un otrkārt - dīvaini, bet TV un presē sūdzas 16-17 gadīgie. Kā būvdarbu vadītājs patreiz vadu darbus siltinot kādu Rīgas skolu, kurā arī uzturējās dziedātāji no kādas lielas Latvijas pilsētas. Ņemot vērā karsto laiku izmainījām mūsu darba grafiku un strādājam no 4 rītā. Svētku laikā, katru rītu ierodoties objektā secinājām, ka svētku dalībniekiem svētki turpinās - tusiņš iet pilnā sparā. Un pēc atrasto tukšo Optimas Līniju, Džintoniku u.tml. pudeļu daudzuma varu pateikt tikai vienu - tur pat eskimoss tundrā mirtu nost pēc tādas devas, nemaz nerunājot par 16-17 gadīgiem tīņiem 30 grādu karstumā. Tā ka mīļie vecāki un omes - pirms sūdzaties Degpuntam, presei u.tml. vispirms painteresējieties, kā tad Jūsu atvases paši uzvedās, nevis klūpiet virsū svētku organizatoriem. Piekrītu - karstums ir liels, bet arī ar to ir iespējams sadzīvot, ja domā ar prātu

  0
 13. :

  Tavs uzdevums ir siltinaat skolu,nevis skaitit pudeles.Varbuut bomzis esi??Redzeeju,kaa juus tur straadajaat.

  0
 14. m

  pastalas es nopirku , bet par essanu maksaja novads......

  0
 15. C

  Tik skaisti svētki bija, tik skaisti tie latviešu bērni - gaišām sejiņām! Skaistos tērpos!

  Bet tu te kā tāda jūras kaucošā boja tikai sliktu vien, tikai sliktu vien, pie tam sīkumos! Nu izdzīvoja bez gaļas tavs brīnums , un paldies dievam, jo gaļu karstā laikā ēst ir bīstami, visādas kaites var piemesties! Tagad tad vari sākt uzbarot, lai tusnīdams zem ābeles vien sēž, pakustēties nevarēdams!:DDD

  0
 16. L

  Ja vadība gribēs, puisis būs sadzēries alkoholu un sapīpējies zālīti. Degpunkts lai iet ieskrieties.

  0
 17. m

  pirmai , ko berns ienacis maja , prasija - mauumu uztaisi rit kartigas pusdienas - ar GAĻU - jo visu laiku baroti tikai ar makaroniem .Jautajums - kur paliek novadu ieskaitita nauda, kā lai dejojāji ar tāslodzi iztiek(ja nebutu vecaku dotas naudas!)

  0
 18. C

  To tu ne te prasi, tu to prasi savai pašvaldībai, lai tā nosakidro, kāpēc nav bijis tas, par ko samaksāts! Pie tam, kas par modi - maksā kaut kādām krievu firmelēm par barošanu, un neskatās uz nagiem! Tur jau Maņa ar visu famīliju labi padzīvoja kādu nedēļu, cik nu varēja!
  Tagad tu te negaudo! Ja ir tā, kā tu dari, tad liec bēdu zem akmeņa, un vazājies pāri dziedādama!
  Kas tā par modi - ķerstīties gar visādiem sīkumiem un taisīt pērkonu no p.diena!

  0
 19. a

  ..a mēs šiem dancojam...
  ----
  +10! :DDDD

  0
 20. l
  lai paliek...tikai kam no tā prieks? 2010. g. 14. jūlijā 22:02

  tauta,kura radusi likt bēdas zem akmeņa un kāpt pāri...kādēļ gan tai viņas visas negrūst virsū?..ja jau tik izturīga un ar to lepojas.
  Tā pret mums arī izturas ta valdība. Trenkā un komandē.Liek maksāt drausmīgus nodokļus un apliek ar PVN.
  Sev saliek 10 un 50 reiz lielākas algas...a mēs šiem dancojam...

  0
 21. C
  Carlito lai paliek...tikai kam no tā prieks?2010. g. 14. jūlijā 22:21

  Jā latvieši ir izturīgi, ne par velti tik ilgi ir izdzīvojuši, kur citi jau sen pagaisuši vēstures putekļos.
  Pret tevi slikti izturas ne valdība, bet tie rausēji, meļi un stulbeņi, kurus tu pats sabalsoji, vai lepni murmulēdams dzēri, uz vēlēšanām neejot!

  Tev kā SC bļāvējam ir jānomierinās - valdību arī pec rudens vēlēšanām vadīs Dombrovskis.

  Tur ne tu, ne Maskava neko darīt nevarēs.

  0
 22. s
  secinājums>i.ivars. 2010. g. 14. jūlijā 21:57

  šie svētki izskatījās pēc izdabāšanas svētkiem mūsu nelietīgajai elitei,kura par mums smejas..un par etnosu un par tautas padevīgumu un stulbumu..vajadzēja nevis viņiem nodejot priekšā,bet skaļi saukt beidzot pie atbildības. Kur palika darbavietas,kur ražotnes..kāds te var būt prieks dejot prieks kangariem..

  0
 23. >

  ahā...zvanījām..tikai audzinātājai nebija laika atbildēt.
  Ta viņa sēdēja un gaidīja vecāku zvanus ,lai atskaitītos...smiekli nāk.

  0
 24. i

  Ja es varētu es paņemtu jūsu grūtības sev, bet tādiem svētkiem jānotiek.Es gan jūtu,ka daļa rakstītāju īpaši nesaprot to nozīmīgumu mūsu kultūras, latvietības dzīvē.Paldies visiem ,kas spēja to paveikt,vai apzinādamies,vai arī tā,tapēc,ka visi tā dara!

  0
 25. F

  tad jau maz esi bijis operā..tur daudz kas ir bijis pilnīgi pa pliko un tiesi uz skatuves...
  negremzies par manu pēcpusi...viņai nav ne vainas.

  0
 26. r

  i.ivars

  Nu es esmu atbildiigs pilonis.. Bet vairs tam neredzu jeegu.. cik var.. Eju un balsoju, runaaju, paarliecinu buut aktiivaakiem, bet kaada jeega nobalsot, ja, piemeeram, veeleessanaas peec balsu skaita uzvareejosso speeku atstaaj aiz borta?

  0

iepriekšējais 1 2 3 4 5 17

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi