Piektdiena, 22. jūnijā Vārda dienas: Laimdots Laimiņš Ludmila
Foto: LETA

Tie muitas kontroles punkti (MKP), kuri darbojas diennakts režīmā, strādās bez darba laika izmaiņām arī svētku dienās - 1.maijā un 4.maijā, gan pirmssvētku dienās - 3.maijā un 13.maijā, kā arī brīvdienā - 5.maijā, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Diennakts režīmā strādās šādi VID Muitas pārvaldes MKP: Rīgā - Lidostas MKP, Rīgas brīvostas MKP un Importa MKP; Latgalē - Terehovas MKP, Zilupes MKP, Grebņevas MKP, Kārsavas MKP, Silenes MKP, Vientuļu MKP, Pāternieku MKP, Indras MKP, Rēzeknes II MKP un Daugavpils preču stacijas MKP; Kurzemē - Liepājas ostas MKP un Ventspils ostas MKP.

Bez darba laika izmaiņām - katru dienu no plkst.8 līdz 20 - brīvdienās un pirmssvētku dienās strādās arī Šķirotavas MKP.

Pirmssvētku dienās 3.maijā un 13.maijā šādos MKP ir noteikts saīsinātais darba laiks - līdz plkst.16: Rīgā - MKP 0265; citur Latvijā - Valmieras MKP, Jelgavas MKP un Daugavpils MKP.

Lidostas MKP (VAS «Latvijas Pasts» klientu apkalpošanas telpās Ziemeļu ielā 10, Mārupes novadā) klientu apkalpošana 3.maijā un 13.maijā tiks nodrošināta līdz plkst.18.

1.maijā un no 4.maija līdz 7.maijam muitas klienti netiks apkalpoti šādos MKP: Lidostas MKP (VAS «Latvijas Pasts» klientu apkalpošanas telpās Ziemeļu ielā 10, Mārupes novadā), MKP 0265, Valmieras MKP, Jelgavas MKP un Daugavpils MKP.

Plašāka informācija par Latvijas MKP pieejama VID mājaslapas sadaļā «Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti».

    © TVNET. Visas tiesības paturētas