Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. !

  Aizkrauklē jau gadiem ir knapi silts ūdens. Bet kāda peļņa siltumniekiem, jo ūdens knapi silts, auksto klāt nelaiž, kādi kubi satek.......nenopriecāties.
  Tiem knapajiem 55 grādiem tomēr ir jābūt (kaut gan murmulē savādāk vietējie ''varas pārstāvji''). Par ko mēs maksājām iepriekš??????? Kāpēc tagad vairāk??????
  Sen jau gadiem samaksāts AVANSĀ uz priekšu par neesošu karsto ūdeni.
  Cenu jāpieliek tikai tāpēc, ka tagad cilvēki patērēs reāli mazāk, jo nu ūdens ir karsts un nav tik daudz jātecina.............

  0
 2. j

  Kas iznāk lētāk ? Laist ūdeni no krāna ap piecām minūtēm lai iiegūtu remenu ūdeni, vai atgriezt krānu un uzreiz tek 55grādus silts ūdens?

  0
 3. No kura laika tad dzeramais ūdens ir karsts???

  0
 4. Baukšķinieki dzer karstu,varbūt sareibs

  0
 5. iconMartins Riebeklis 2017. g. 16. martā 20:42

  Man šķiet ka katras apsaimniekotāja firmas pienākumos un visās cenās jau sen ir iekļauts tas ka jāuztur atbilstoša temperatūra.
  Es pieņemu ka var to firmu iesūdzēt Bauščinieki tiesā domāju ka vinnēs.

  1
 6. ekonomētāji hrenovie!!! Uzvedās tā it kā jums šī prasība netika zināma gadiem?

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi